VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro doÅ”li na diskusije o VojkoviƦima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

8 razred 1990/91

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> ... DJACKO DOBA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
Sale

Učlanjen: 08 Dec 2006

PorukaPoslato: Fri Dec 08, 2006 3:08 pm    Naslov: 8 razred 1990/91 Odgovori sa citatom

Posljednja generacija koja je prije rata zavrsila osnovnu do kraja u miru

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
neva

Učlanjen: 19 Nov 2006

PorukaPoslato: Tue Dec 12, 2006 7:07 am    Naslov: koje na slici Odgovori sa citatom

Ja samo znam Brankicu Kokot i Vladu Zeljaju...napisi ako znas po redu koje sve na slici.Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sale

Učlanjen: 08 Dec 2006

PorukaPoslato: Sun Dec 17, 2006 8:51 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

srecom imaju imena na pozadini slike tako da se mogu prisjetiti nekih koje sam napola zaboravio.Kod djevojaka su naravno djevojacka prezimena posto ne znam koje su se u medjuvremenu udale te kako se sada prezivaju.

Gornji red:Nastavnici ne znam vise ime,Jelena Lucic,Nevena Lugonja,Ines Micic,Aleksandar Sasa Zdrale,Dragan Antunovic,Danijel Ceranic,Aleksandar Aco Mocevic,Elvedin Custic,Aleksandar Vasic,Vladimir Skakavac,Bojan Vukovic.

Srednji red:Vanja Mijovic,Mira Ristivojevic,Spomenka Prodanovic,Dzenita Susa,Sladjana Sarovic,Rajka Kenjic,Milos Tomasevic,Miodrag Mijo Mocevic,Miroslav Markovic,Milos Milivojevic,Olivera Avram,Verica Sikima.

Donji red:Branka Kokot,Branislava Kovacevic,Vladimir Zdrale,Verica Mocevic,Dijana Perisic,Aleksandar Skakavac,Vladimir Sikima,Vladan Zeljaja,Aleksandar Bozovic,Slavisa Bjelica
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> ... DJACKO DOBA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com