VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

DZI
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
gost
Gost

PorukaPoslato: Thu Dec 27, 2007 11:15 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Dis po tvojoj statistici u Vojkovicima zivi 50%ljencuga,alkoholicara,grebatora itd.Toliko ih bar po mome misljenju nemoze imati dobro auto,more,planinu,garderobu.
Nazad na vrh
dis

Učlanjen: 03 Dec 2007

PorukaPoslato: Thu Dec 27, 2007 11:41 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

I ti i ja znamo da to nije baš 50% ali #30% sigurno jeste.Navikli ljudi da se kod Tita ne radi a hljeba ima pa samo kažu"Šta je meni država dala" nikada ne pomenu šta su oni dali državi.Svi ali baš svi mladi ljudi koje nije komunizam uspio upropastit završavaju fakultete i priušte sve ono što sam nabrojao.Ovih 30%ljenčuga,grebatora i alkoholičar moraju imati barem 10 godina staža u SFRJ.A ako ti znaš bilo kog mladog vrijednog čovjeka koji ne pije i ne drogira se a nema dovoljno novca napiši ime i prezime slobodno.Vojkovići su mahala i zna svako svakog .Uopšteno pričat o siromaštvu,lošoj državi i sl. dosadilo je svakome.Svi kukaju a niko nema konkretan primjer.Jedino što ovde stvarno ne valja je korupcija i higijena.Još uvijek svima nama higijena prestaje na kućnom pragu.Sve drugo je nezamjenjivo.
I još jedno pitanje za vas u Kanadi :Zašto tamo samo naše žene završavaju koledže a muškarci nikad.Nisu vas valjda samo zbog toga tamo odvele?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
gost No 1
Gost

PorukaPoslato: Fri Dec 28, 2007 5:20 am    Naslov: Odgovori sa citatom

dis ::
Vojkovići su mahala i

A, zasto ti Vojkovice nazivas "mahalom"? Sada vidim, ti nisi iz Vojkovica, jer da jesi znao bi da su Vojkovici centar Evrope i da "svi putevi vode u Vojkovice". "Mahala" mozes reci za bilo koje drugo manje mjesto, ali za Vojkovice nikako. Kada BiH udje u EU, Vojkovici ce biti Administrativni centar EU. Da li si to znao? Ako nisi, sada znas. Pola, ako ne i vise gradova u RS ima manje (ili isto) stanovnika od Vojkovica. Nego, tebi je najbolje da sada, pod hitno, kupis kakvu nekretninu u Vo (koristicu automobilsku oznaku za Vojkovice, krace je) jer se ubrzo ocekuje nagli skok cijena nekretnina (izvjestaj sa banjalucke berze). Moj ti je savjet, pozuri, ne cekaj ni minute...
Nazad na vrh
dis

Učlanjen: 03 Dec 2007

PorukaPoslato: Fri Dec 28, 2007 11:14 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Baš nešto razmišljam o staroj školi ,da napravim mini tržni centar pa kad RS udje u EU postaću Vojkovčanski Mišković .Kako je krenulo za par godina otkupiće se i nova škola,evo za primjer da vam kažem u školi je trenutno 3 odjeljenja sedmog razreda a jedva se sastavilo jedno odjeljenje prvačića i to od 24 djaka.To je o broju stanovnika i centru Evrope.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
No 1
Gost

PorukaPoslato: Fri Dec 28, 2007 5:38 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

dis ::
Baš nešto razmišljam o staroj školi ,da napravim mini tržni centar pa kad RS udje u EU postaću Vojkovčanski Mišković .Kako je krenulo za par godina otkupiće se i nova škola,evo za primjer da vam kažem u školi je trenutno 3 odjeljenja sedmog razreda a jedva se sastavilo jedno odjeljenje prvačića i to od 24 djaka.To je o broju stanovnika i centru Evrope.

Ne vjerujem da ces moci otkupiti staru skolu. Ona ce biti pretvorena u muzej. Treba razmisliti o kakvom drugom objektu koji nema istorijski znacaj ili brate, kupi komad zemlje pa pravi R-obnu K-ucu kakvu pozelis. A o nasem narastaju, ti se ne sekiraj. Mi kada hocemo, mi i navalimo , a kada necemo, mi i odmaramo. Taj manjak ucenika cemo najlakse rijesiti. Imamo mi vecih problema od toga. Treba jos malo pripremiti infrastrukturu za tu poziciju administrativnog centra EU, fali nam jos nesto sportsko-rekreativnih terena, popraviti lokalne i magistralne puteve itd. Ma ima tu puno posla, a ti bi se mogao preseliti u VO, dok je jos vrijeme, dok jos ima ideja za biznis. Neces valjda uvijek drzati STR, moras siriti biznis, okrenuti se velikim projektima, a ne da zauvijek prodajes cokoladice i mljevenu kafu. Pozdrav za D i S.
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Sat Dec 29, 2007 8:30 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Dis hvala na razgovoru.Pozdravljam te.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com