VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pismo

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ... DJACKO DOBA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Znati(zeljka)
Gost

PorukaPoslato: Thu Jul 27, 2006 2:45 am    Naslov: Pismo Odgovori sa citatom

Premjeste nas desetak Grlicke djece u skolu u Vojkovice, negdje u sedmom razredu. Bila je to citava frka oko tog premjestanja. Nastavnici su tvrdili da je to iz pedagoskih razloga, da bi se formirala dva manja odjeljenja. Mozda je tako i bilo. Roditelji su se bunili, jer smo mi kao isli u gradsku skolu, mada je nama djeci bilo ljepse u Vojkovicima.
Jednog dana Danilo dadne meni neko pisamce i kaze usput svrati kod Uce i daj mu ovo. Ceka mene Ranka kod Tesanovica kuce i ja ti njoj kazem da mi moramo svratiti da damo pismo Uci, a ona ce - hajde da vidimo sta mu pise-. Mene uopste nije bilo tesko natjerati da to otvorimo, bez imalio ustezanja, ja jedva docekala. Radoznalost, mislimo bog zna sta je. Otvorimo mi i procitamo da ima neko nastavnicko vijece, cini mi se oko jedan sat po danu u O.S."Hasan Brkic" u Hrasnici. Mi ti to zatvorimo i sa pismom u dzep. Dodjemo pred Ucinu kucu a nigdje pisma. Sta cemo sad, mi bi da bjezimo a ono Uco na vrata. Prepale se mi, a Ranka ce ti: -Striko Uco..., a ja onda nastavim: - Imas sastanak...
Uco se zahvali, a mi ti bjezi brze - bolje u skolu. Kad smo se vracale iz skole, trazile smo pismo, cak i nekoliko dana, ali nikad ga nismo nasle. Bjezale smo dugo vremena nakon toga od Uce, jer smo mislile da on zna za pismo.
I u ovoj ***** Kanadi ja pitam Uce da li za to zna, pod ubjedjenjem da zna, i nakon 33 godine ja saznam da on nije znao za to pismo i uopste se ne sjeca toga. A mene toliko kopkalo...
Nazad na vrh
gosca
Gost

PorukaPoslato: Thu Jul 27, 2006 11:48 pm    Naslov: gad girls Odgovori sa citatom

:)uvijek si bila djavolak ...sreca tvoja pa Uco nije zlopamtilo
Nazad na vrh
Znati(zeljka)
Gost

PorukaPoslato: Sat Jul 29, 2006 6:05 pm    Naslov: Uco Odgovori sa citatom

Ta ista znatizeljka javi se Uci otprilike prije sest mjeseci i napise:
Komsija, ostala sam bez posla, u frci sam, kad budem imala vremena javicu vam se, pozdravi familiju.
A Uco ti njoj odgovara:
Pazi, imala si i mnogo tezih situacija u zivotu, glavu gore, ne daj se i vjeruj mi da je to za tvoje dobro..........
Procitam ti ja tu poruku, lakne meni, a bogami Uco je bio i u pravu.

Sta ti je biti veliki pedagog.
Nazad na vrh
neko ko te zna
Gost

PorukaPoslato: Sat Jul 29, 2006 6:17 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

upravu si Zeljka Wink Smile
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ... DJACKO DOBA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com