VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro doÅ”li na diskusije o VojkoviƦima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Dobro cini i dobru se nadaj...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> DOBROƈINSTVO
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Mon Aug 14, 2006 3:29 pm    Naslov: NECEMO NIKAKVO VRIJEDJANJE NA OVOJ STRANICI Odgovori sa citatom

MOLIM VAS DA BUDETE POZITIVNI U VASIM NAMJERAMA I KOMENTARIMA.
NOVI PRILOZI STIZU, TACNO DA NISU BROJNI ALI JA SE ISKRENO NADAM DA CE LJUDI UBRZATI OVU AKCIJU USKORO.
Cool
Nazad na vrh
gosca
Gost

PorukaPoslato: Wed Aug 23, 2006 2:41 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Ja sam imala veoma dobre namjere ...a vidim da se taj spisak zavrsio sa dva priloznika..Veoma zalosno..tesko onom ko treba pomoc.Sit gladnom ne vjeruje dobra stara poslovica ...Iskreno se nadam da ce se vasi Vojkovcani u boljem broju odazvati akciji koja je veoma pozitivna i humana .Mogla bi i ti da se cesce javljas ...pozdrav
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Wed Aug 23, 2006 5:45 pm    Naslov: JA SAM TU SVAKI DAN!? Odgovori sa citatom

Svakodnevno dolazim na ovaj sajt i pratim vase komentare i moram reci da imam utisak da svega nekoliko ljudi dolazi na sajt.
Kad god je neko nesto pitao ja sam odgovorila.
Sto se tice priloznika primila sam jos dva pisma ali nisam 'otvorila' koverte jer nisam isla u crkvu da ih predam blagajniku.
Ja cu obavjestiti o ova dva donatora uskoro.
Posto je akcija zaista 'neuspjesno' pocela, ja sam odlucila da ucinim i sljedeci korak.
Pripremila sam 'Pismo o Ljiljani' koje cu uskoro poslati na adrese svih onih Vojkovcana koje nadjem na 411.
Ako ni nakon primljenog pisma jos uvijek ne zelite pomoci vasu zemljakinju ja mislim da je suvisno organizovati neko vece ili izlet sa ovim povodom. Ako mislite da bi organizovanje izleta za Vojkovcane bilo rjesenje, mozemo i to pokusati.
Lijep primjer sam vidjela i bila prisutna. Ilijasani su se sastali u Miltonu da podrze akciju za izgradnju Ikonostasa u Ilijasu.
Odziv je bio fenomenalan.
Javite se..................
Smile
Nazad na vrh
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Thu Aug 24, 2006 11:35 am    Naslov: i ja svaki dan pratim ovu akciju. Odgovori sa citatom

Nasim citaocima sam se obracala vise puta, da prikupljanjem sredstava Ljiljani Ristovic omogucimo lijecenje. Preko nase stranice na internetu se prati realizacija ove humanitarne pomoci. Kao sto vidimo ide suvise sporo.Vojkovcani a i vasi sugradjani u dijaspori
ukljicite se u ovo dobrocinstvo. Tu je Boba da sve to posteno odradi preko nase crkve.Nema sumnje ni malo da ta prikupljena novcana pomoc "ode" u nepoznatom pravcu. Za one koji i najmanje sumnjaju u indirektan prenos sredstava ili im je mozda jednostavnije, neka uplacuju direktno na ziro racun Ljiljanin u Bijeljini i obavjeste Bobu.
Gospodja Boba, kao sto se vidi iz prethodne poruke, prati tu akciju i pokusava preko "pisma o Ljiljani" da bolje upozna Vojkovcane.To je jos jedan njen pokusaj da alarmira i postakne ljude dobre volje da pomognu Ljiljani.
Svi donatori- darodavci treba da budu evidentirani na nasoj stranici i da tako imamo uvida u tok ove humanitarne akcije. Za sve vas koji ste procitali u listu "Ciode" broj 6 informaciju o prikupljenim sredstvima u gradu Edmontonu za Djeciji dom "Rada Vranjesevic" u Banja Luci, taj tekst zaboravite u ovom slucaju, a i darodavci iz Edmontona nece, sigurna sam precutati, ovu prljavu rabotu. Treba da traze, i trazice put kuda i kome su ta sredstva upucena, ako je ta informacija u "Ciodi" istinita.
Rosa
Nazad na vrh
gosca
Gost

PorukaPoslato: Wed Sep 06, 2006 3:36 am    Naslov: Odgovori sa citatom

I dalje niko da se javi ,od toliki Vojkovcana samo dva priloga ...zaista iznenadjujece,a i zalosno..Moraces na neki drugi nacin da probas...
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Sat Sep 16, 2006 4:00 pm    Naslov: IZGLEDA DOBROCINSTVO JE ZAKAZALO NA OVOJ STRANICI Odgovori sa citatom

ZDRAVO SVIMA KOJI POSJECUJU OVU STRANICU.
JA SE ISKRENO NADAM DA JE MNOGO LJUDI NE POSJECUJE JER BI ME VEOMA RAZOCARALO SAZNJE DA LJUDI ZAISTA IGNORISU NECIJI VAPAJ.
IPAK MORAM RECI DA AKCIJA NIJE POTPUNO PROPALA.
DO SADA SAM SKUPILA 680 $.
MORAM PRIZNATI DA SAM OCEKIVALA DA SKUPIM BAR 5 PUTA OVOLIKO, MADA MI JE PLAN BIO DA NASI PRILOZI OMOGUCE LJILJANI 20 DANA BORAVKA U BANJI. OVO BI BIO IZNOS OD 2000 KM, ODNOSNO 1700 DOLLARA.

KAO MOJ SLJEDECI KORAK DA PROBUDIM USPAVANE DOBROCINITELJE BILO JE SLANJE PISAMA LJUDIMA KOJI VODE PORIJEKLO IZ VOJKOVICA.
ZA POCETAK SAM POSLALA 25 PISAMA SA NAMJEROM DA PROVJERIM KAKAV CE ODZIV BITI I DA LI IMA SMISLA TROSITI NOVAC NA MARKICE.
VOLJELA BIH DA ME BAR NEKO OD OVIH PRIMALACA KONTAKTIRA PA DA BAR ZNAM DA SU LJUDI UOPSTE ZAINTERESOVANI DA RAZMISLE O TUDJOJ NEVOLJI.

TOLIKO OD MENE ZA DANAS.
SVIM PRILOZNICIMA OD SRCA ZAHVALJUJEM.
Nazad na vrh
gosca
Gost

PorukaPoslato: Sat Sep 16, 2006 6:52 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Bobo ja mislim da bi trebala napisati spisak dobrovoljnih donatora kao sto si to zapocela...A ja mislim da ljilja ima u Kanadi i familije pa da vidimo da li se i oni javljaju ..hvala
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Thu Sep 21, 2006 4:58 pm    Naslov: DOPUNJENA LISTA DONATORA Odgovori sa citatom

VESELIN I DESA SEHOVAC 50.00$
DRAGAN AVLIJAS 100.00$
STELA I SRDJAN STEVANDIC 50.00 $
NEDELJKO I SLADJANA KENJIC 100.00$
SNJEZANA I NEMANJA TAMBUR 100.00$
SLOBODANKA I DRAGISA MACAR 100.00$
MIRO BERIBAKA 100.00$
RADOMIR I ANICA COSOVIC 50.00$
ZELJKO I BILJANA LOJPUR 20.00$
SANJA I VITOMIR LEKA 100.00$

KAO STO VIDITE DO SADA SMO PRIKUPILI 770.00$SVIM PRILOZNICIMA OD SRCA HVALA NA PRILOGU A JOS VISE NA TOPLIM RIJECIMA PODRSKE.
IDEMO DALJE Smile
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Mon Sep 25, 2006 2:36 pm    Naslov: NOVI PRILOZNICI Odgovori sa citatom

SINISA SEHOVAC 50.00$
SLADJAN MILIDRAG 50.00$

HVALA MNOGO NJIMA I NJIHOVIM PORODICAMA!!
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Tue Oct 03, 2006 3:45 pm    Naslov: NOVI DONATOR Odgovori sa citatom

ASKRABA GORAN 200 $

HVALA GORANU I NJEGOVOJ PORODICI
Smile
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Wed Oct 11, 2006 5:00 pm    Naslov: DA DOPUNIM LISTU DONATORA Odgovori sa citatom

SAVA KOVAC I VESNA VUJOVIC-KOVAC 100 $
NENAD I RADMILA ZDRALE 100 $
DJOKO ZDRALE 100 $

SVIMA OD SRCA HVALA
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Thu Oct 12, 2006 2:57 pm    Naslov: NOVA DONACIJA Odgovori sa citatom

MILOVAN I TANJA RISTOVIC 20.00$
HVALA MNOGO

Smile
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Fri Oct 13, 2006 5:01 pm    Naslov: AKCIJA NIJE PROPALA Odgovori sa citatom

ZELIM DA ZAHVALIM SVIMA VAMA KOJI STE VASOM DOBROM VOLJOM I NOVCANIM PRILOZIMA OMOGUCILI DA OVA AKCIJA NE PROPADNE.
DO SADA PRIKUPLJENA SREDSTVA CE BITI UPLACENA NA LJILJANIN RACUN U PONEDJELJAK (OCT.16/06) NAKON STO DOBIJEM CEK OD CRKVENE OPSTINE -LONDON.

UKUPNA SUMA JE 1390 CDN $.
KAD OVO POMNOZIMO SA 1.2 KOLIKI JE ODNOS KM I CND $ DOBIT CEMO IZNOS KOJI CE LJILJANU SIGURNO OHRABRITI I ULITI JOJ NADU ZA NJENU BORBU.
(1390 $* 1.2 = 1668 KM)
JA CU DOPLATITI BANKOVNE TROSKOVE.

OVAJ IZNOS CE LJILJANI OMOGUCITI DA PROVEDE 16 DANA U BANJAMA PO NJENOM IZBORU.
Smile
Nazad na vrh
Webmaster
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Sat Oct 14, 2006 12:36 am    Naslov: Bravo Bobo! Odgovori sa citatom

Bravo Bobo!
Ipak je uspjeh... Kakav takav... Hvala svim priloznicima u ime web stranice www.vojkovici.com . Ja bih jos jednom da rezimiramo dosadasnji rezultat. Znaci, prvi priloznici su direktno urucili naznacena sredstva, a to su:

l.ROSA FILIPOVIC (iz Kanade) ........ loo KM i
2.POPOVIC LAZAR i VERA (London).........2oo KM

A u akciji koja je isla preko Bobe i Crkvenoskolske opstine u Londonu skupljeno je 1590 CAD:

VESELIN I DESANKA SEHOVAC 50.00$
DRAGAN AVLIJAS 100.00$
STELA I SRDJAN STEVANDIC 50.00 $
NEDELJKO I SLADJANA KENJIC 100.00$
SNJEZANA I NEMANJA TAMBUR 100.00$
SLOBODANKA I DRAGISA MACAR 100.00$
MIRO BERIBAKA 100.00$
RADOMIR I ANICA COSOVIC 50.00$
ZELJKO I BILJANA LOJPUR 20.00$
SANJA I VITOMIR LEKA 100.00$
SINISA SEHOVAC 50.00$
SLADJAN MILIDRAG 50.00$
ASKRABA GORAN 200 $
SAVA KOVAC I VESNA VUJOVIC-KOVAC 100 $
NENAD I RADMILA ZDRALE 100 $
DJOKO ZDRALE 100 $
MILOVAN I TANJA RISTOVIC 20.00$

BILJANA LUBURA - SESLIJA 100 $
SRDJAN RADOVANOVIC 100$

S ovim skromnim prilozima zelimo nasoj dragoj Ljilji sto brzi oporavak i uspjesno lijecenje.

Na jednom od prethodnih postova neko pod nikom "Canada" je odlicno apsolvirao ovo oko povrata taxe. Moj prijedlog bi bio da Boba napravi priznanicu samo na svoje ime i tako s proljeca dobije povrat taxe (blizu 400 CAD, na ovaj iznos). To bi bio poseban poklon za Ljilju. U slucaju da neko ipak zeli priznanicu, neka se direktno obrati Bobi i dobice je u svakom slucaju.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Sun Oct 15, 2006 3:08 am    Naslov: dobro, moglo je i bolje! Odgovori sa citatom

HVALA BOBO na istrajnosti u ovoj akciji. Islo je dosta sporo ali na kraju dobro, moglo i trebalo je biti bolje.
Iskreno receno, zatajili su nasi Vojkovicani iz grada gdje ja zivim, od kojih sam ocekivala ucesce u ovoj humanitarnoj akciji. Valjda ce u nekom narednom dobrocinstvu za Ljilju propusteno nadoknaditi. Bili su dovoljno informisani.
Moja malenkost je podrzavala i pratila svakodnevno ovu humanitarnu akciju. Svim donatorima, dobrociniocima u ovoj akciji se zahvaljujem, a nasoj Ljilji zelim da sto prije ode na lijecenje s nadom da ce biti uspjesno. Dace dragi Bog.
A ovo oko povrata novca za taksu, u narednoj godini s proljeca, bilo bi dobro da dobrocinioci usvoje prijedlog Webmaster-a, i tako Ljilji uz dodatna sredstva omogucimo jos jedan rehabilitacioni tretman na proljece. Rosa
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> DOBROƈINSTVO Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com