VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pu, pu... Meo...

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Meo Subotic
Gost

PorukaPoslato: Sat May 06, 2006 7:42 pm    Naslov: Pu, pu... Meo... Odgovori sa citatom

Sto zbog svoje, sto zbog tudje boljke, neka mucnina stustila se u cekaoni, koja se odjutros napudila, pa ti ne mozes ni disati.
Prozva doktorica: "Subotic!", a Jeli laknu. K'o da je presta.
Podje, pa se zaglavi na vratima s nekim muskom.
Bijase joj krivo kad doktorica rece da je on na redu, ali u drugu i drago da vidi nekog iz familije. A nepoznat.
Kad covjek izadje iz ordinacije, a Jela ce, sva ozarena:
"A i ti si Subotic! Oklen si ti?"
"Iz Hrasnice."
"Cuj iz Hrasnice. Pa i mi smo tu blizu, iz Grlice", cudi se Jela, kako to a da ga ne zna.
"A koju slavu vi Subotici slavite?" Tako ce ona izmudriti jesu li iz istog plemena, ako bude ista slava.
"Jesam Subotic, ali ja ne slavim."
"Cuj, ne slavi... kako to ... Jos Subotic, a ne slavi... Zar i to moze...", onako u cudu, skoro za sebe, iznenadjeno ce Jela.
"Ma ne slavim. Ja sam Meho. Mi muslimani ne slavimo te vase slave."

"PU, PU... PU, MEO, BOG TE UBIO... PU...PU...", Jela ce izbezumljeno.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com