VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Pozdrav

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Goran Minic (c/p)
Gost

PorukaPoslato: Mon Mar 06, 2006 9:53 pm    Naslov: Pozdrav Odgovori sa citatom

Pozdrav za webmaster,

Prije neki dan slucajno nadoh ovu stranicu i bas se prijatno iznenadih. Stranica je sasvim fino uradena. Posto mi svi znamo da su Vojkovici jedno malo mjesto ,koje nema bas toliko u izobilju ponuditi, misljenja sam da zbog toga trebate iskoristiti sve sto vrijedi i sto zasluzuje paznju. Slicne stranice kao vasa imaju na primjer slike stanovnika koji sada zive sirom svijeta,a i slike onih koji su nastavili da zive u rodnom mjestu. Upravo danas sam na Portalu I. Sarajeva vidio slike Gavric Ljiljana i pretpostavljam da bi on kao sto je poslao slike na tu stranicu poslao i na ovu. Fotografije su najinteresantnije za posjetioce ovih stranica. Ja znam da ovaj posao iziskuje i strpljenja i truda ali nadam se da cete istrajati u tome.
Jednom u 7 ili 15 dana osvjeziti sastranicu sa par novih slika kako bi navikli ljude da je posjecuju i da mogu naci stalno nesto novo na njoj. Mozda nedostaje jos koja slika prirode(Korito Zeljeznice,Ilinjaca,Jasen itd.) stecci u Krupcu, slike ljepsih poslovnih kao i ugostiteljskih objekata.
Bice mi drago ako sam vam na neki nacin malo pomogao.

Pozdrav iz Norveske
Goran Minic
Nazad na vrh
vojkovici.com
Gost

PorukaPoslato: Mon Mar 06, 2006 9:59 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Hvala Gorane na toplim rijecima pohvale...
Primjedbe su ti na mjestu i pokusacemo da ucinimo vise...
.........
Pozdrav od ekipe vojkovici.com
Nazad na vrh
Goran Minic (c/p)
Gost

PorukaPoslato: Mon Mar 06, 2006 10:02 pm    Naslov: "Biramo najljepse dvoriste" Odgovori sa citatom

Pozdrav ekipi sajta,
.......................
.......................
Danas dolazim sa konkretnim prijedlogom za vasu stranicu. Razmislite o tome da pokrenete akciju"Biramo najljepse dvoriste" napravite slike koje cete staviti na sajt,kako bi oni koji dolaze na sajt glasali i tako odlucili ko je pobjednik. Za prva 3 mjesta mozemo obezbijediti nagrade(100,50i 30KM)koje ja mogu isplatiti bez da se nesto reklamiram. To je simbolicno, a vjerujem da bi slicna akcija popravila imidz Vojkovica. Ako vam se predlog dopadne krenite u akciju realizacije. Mozda mozete naci jos neke koji bi bili sponzori i dali neke nagrade u vidu novca, robe ili necega drugog. Time bi mozda dobili na masovnosti,a to bi i trebao biti cilj ove akcije.
Odredite nacin glasanja tako da se sa iste adrese moze glasati samo jednom, datum kada ce se slikati dvorista,period u kojem se moze glasati,datum proglasenja pobjednika,nacin na koji cete reklamirati akciju itd. Na vama je da razradite pravila kako ne bi doslo do neregularnosti.
Probajte ukljuciti sto vise nasih ljudi sirom svijeta kako bi pomogli pri uredivanju ove stranice,a i afirmacije Vojkovica.

Puno pozdrava
Goc
Nazad na vrh
vojkovici.com
Gost

PorukaPoslato: Tue Mar 07, 2006 1:16 pm    Naslov: Izvrsna ideja... Odgovori sa citatom

Hvala Gorane na odlicnoj ideji!
Stvarno smo odusevljeni tvojom idejom, jer je izvrsna.
Moze se desiti da i udjemo u takav "projekat", mada zahtijeva i malo vise vremena i angazovanja (za nas bi to bilo da napravimo adekvatan program oko sprovodjenja glasanja, zatim sponzori, saradnici...)
Medjutim, cini nam se zasada da bi to malo teze islo, jer bi sam materijal (osnovna srz 'projekta' - te slike dvorista) bilo glavni problem. Dobili bi mozda, po nasoj procjeni dvije ili 3 slike, za mjesec, dva, tri i to bi bilo sve. A to nije to.
Zakljucak smo izvukli iz iskustva. Samo mali primjer: Ponosimo se uspjehom dzudista "Famos", i ta djeca postizu dobre rezultate, dobivaju medalje.... a mi od 5. novembra 2005. nemamo nikakav izvjestaj o tome, da bi to postavili na sajt. Kumili, molili, slali e-mail-ove, cak i Risti Dabicu (direktoru Famosa, jer je predsjednik Kluba). Niko nam nije ni odgovorio. I nista do sada. A potrebno je samo nazvati nekoga ko zna te rezultate, napisati nekoliko recenica, poslati e-mail, i to je sve.
Ima jos tih primjera... ali nema veze, zivot tece...
Dakle, svaka ti cast za ideju, i razmisljacemo o realizaciji!
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 08, 2006 6:49 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Javljam se povodom pisanja mog dragog rodjaka Gorana Minica ,ideje su mu dobre ,ali ja se prije svega javljam jer bih volila da se cujem sa mojim rodom rodjenim . Gorane ako zelis javi se svojoj rodici MIRI , moj E mail ces naci u spisku clanova . POZDRAV OD MIRE IZ USA CAO Surprised
Nazad na vrh
Rajko
Gost

PorukaPoslato: Thu Mar 09, 2006 9:06 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Gorane cestitam ti na lijepom javljanju i pozdravljam i tebe i tvoju rodicu Miru iako ste na dva kraja svijeta.
(Ja sam, u davna vremena bio direktor skole u Vojkovicima pa napisi koliki si tada bio_vjerujem mali, ali neka si zdrav i ziv)
Rajko
Nazad na vrh
Naklo

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Mon Mar 13, 2006 11:10 pm    Naslov: Neodgovoreno jos... Odgovori sa citatom

Vidim jos ovdje ovo neodgovoreno, mozda Goran nije ulazio na stranicu, pa da malo ja piskaram...
Za Gorana - ako nisi skontao o kojoj se Miri, tvojoj rodici radi, ja cu ti pomoci, znas moj e-mail...
Za Rajka - Goran jeste od onih kršnih Minica iz Jasena, (vidim da se time ponosi, i u pravu je), ali je odrastao u Hrasnici i na Ilidzi...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Goran

Učlanjen: 10 Mar 2006

PorukaPoslato: Wed Mar 15, 2006 3:24 pm    Naslov: Neodgovoreno jos Odgovori sa citatom

Odmah da ti se zahvalim sto si se potrudio da odgovoris za mene. Nadam se da cu u buduce biti azurniji.
Puno pozdrava Rajku mada sumnjam da on zna mene. Ja sam isao u O.S "Aleksa Santic" u Hrasnici gdje sam i stanovao 24 god. 84-e sam preselio na Ilidzu gdje sam zivjeo do 90-e da bi potom preselio u Vojkovice.
Nadamse da ce Rajko jos dugo slikati i da ce mozda u nekoj skorijoj buducnosti organizovati izlozbu svojih slika u Vojkovicima, I. Sarajevu itd.

Pozdrav od Gorana
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
slucajna prolaznica
Gost

PorukaPoslato: Thu Mar 16, 2006 8:57 am    Naslov: komentar Odgovori sa citatom

Posto rijetko svratim na ovu stranicu zelim samo da pohvalim urednika i jako je zalosno sto se slabo javljaju ovi Vojkovcani .Ne znam iz kojih razloga ali stvarno je zalosno a znam da ih dosta cita i otvara svakodnevno stranicu.Da li iz lijenosti,mrznje,inata,srama ili iz nekih drugih razloga ;ali stvarno treba bar napisati koju rijec hvale ili komentar bio on dobar ili los....Ljudi se trude i rade ovo iz ljubavi prema Vojkovicima i okolnim mjestima ,da se ne zaboravi odakle ste ,gdje ste proveli lijepe dane zivota,gdje su vam pretci...Zamolila bih Web mastera da ne brise ovo jer sam u pravu a da sam kojim slucajem iz Vojkovica vjerovatno bih cesce navracala.Poznajem dosta Vojkovcana i zelim im sve najbolje i da se malo trgnu ...Smile Pokazite da ste ostali vjerni svom selu i narodu.........
Nazad na vrh
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Thu Mar 16, 2006 9:15 pm    Naslov: nadopuna... Odgovori sa citatom

Primjedba je na mjestu, uz malu korekciju. Ne mislim da se Vojkovcani iz mrznje, inata, a posebno iz stida nedovoljno javljaju i saradjuju na ovoj nasoj stranici. Ovaj faktor lijenosti ima mjesta, ali ipak treba uvazavati da su ti ljudi, a posebno zene isuvise zauzeti sa radnim, porodicnim, familijarnim i drugim obavezama, pa da nemaju dovoljno vremena za ovu stranicu. U svakom slucaju bilo bi pozeljno da se vise ukljuce i posalju svoje priloge. Veliki broj Vojkovcana su visokoobrazovani ljudi, znaju i imaju sta napisati i tako dati svoj doprinos ovoj prepisci.Cilj ove stranice je prije svega druzenje, a iza toga stoji eventualna izrada Monografije Vojkovica, ukoliko bude odgovarajuceg materijala za to. Naci ce se ljudi, koji bi to sve odradili, profesionalno, samo im treba pomoc, podrska , pa na kraju i zahvalnost.
Rosa
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com