VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Telefonski imenik

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Administrator
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Wed Jan 18, 2006 12:57 am    Naslov: Telefonski imenik Odgovori sa citatom

Na "Links" - Telekom Srpske mozemo naci broj i adrese svih pretplatnika, ali nam se cini da je taj program malo neprilagodjen onome sto mi zelimo.
A mi ustvari hocemo da imamo SVE NA JEDNOM MJESTU, pa smo se potrudili i napravili jedan spisak svih pretplatnika sa naseg podrucja - Vojkovici, Grlica i Krupac.
Uskoro cemo ga postaviti ovdje (samo jos jedna mala dorada).
I mala dilema, gdje da ga postavimo: na "Links" ili ovdje u "Pricaoni".
Hajde, sada vasi prijedlozi.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
gost
Gost

PorukaPoslato: Wed Jan 18, 2006 9:47 am    Naslov: br.telefona Odgovori sa citatom

Mislim da bi to sa brojevima telefona trebali staviti pod rubrikom "Links".
Nazad na vrh
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Wed Jan 18, 2006 9:41 pm    Naslov: imenik Odgovori sa citatom

Moje misljenje je, posebna rubrika, ako to nije veliki posao za Ekipu. Nije bitno gdje cete ga postaviti, vazno je da to imamo na nasoj stranici. Korisno za sve nas koji zelimo da imamo kontakte sa nasim u zavicaju.
Jos jedan dokaz da je Ekipa koja uredjuje ovu nasu stranicu vrlo aktivna i misli o svojim vjernim saradnicima i citaocima, zato im sve pohvale.
Rosa
Nazad na vrh
Webmaster
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Sat Jan 21, 2006 3:12 am    Naslov: imenik je gotov Odgovori sa citatom

Evo, malo smo se potrudili oko imenika , i gotovo je. Stavili smo ga ovdje u "Links" , kao drugu stranu.
Nadamo se da moze posluziti svojoj svrhi.
Mogli smo ga staviti i u neki drugi program, (sa vise razlicitih pretrazivaca, i svasta pomalo) ali smatramo da i ovakav kakav je kao spisak, moze opravdati postojanje. (S obzirom da ovaj posao niko ne placa...).
Ako neko ima bilo kakvu primjedbu, tu smo...
(Moze se dogoditi da se potkrala i kakva greska, ali nadamo se da niko nece zamjeriti...)
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com