VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

osvjezenje

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Sat Dec 03, 2005 5:40 pm    Naslov: osvjezenje Odgovori sa citatom

O, kako na prvoj stranici sa ovom slikom.Voljela bi da znam na kojem je mjestu da li u Lukavici ili na Dobrinji, mozda Bijelom polju. U svakom slucaju HVALA autoru ove slike i ekipi koja brine o ljepoti nase prve stranice.Tako nas informise sa novinama u nasem zavicaju. O, prelijepo nase plavo Nebo! Sve slike koje su bile na ovoj stranici su, mo mom misljenju, izuzetno lijepe, a li ova me zaista jako ocarala.
Rosa
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Sat Dec 03, 2005 5:52 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Neko mi rece da ova slika nema bas neke veze s Vojkovicima. Ipak, malo ima. To je sada najveci trzni centar u nasen dijelu grada. Ima i jos neke druge veze: Tom, Gordana, Vinko, Lazo...ima jos...
Roso, "Tom" se nalazi na desnoj strani kad ides prema Lukavici iz Vojkovica. Prodjes raskrsnicu za Bijelo Polje, Dasica kucu, pa poslije jedno 100 - 150 metara, dakle s desna.
Nazad na vrh
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Sun Dec 04, 2005 1:14 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Istina, nije direktno vezana za nase Vojkovice, ali za zavicaj i te kako jeste. Pa tu svu okolinu ja smatram zavicajem i dobro je da se izgradjuje. Bice bolje za sve zitelje naseg zavicaja.
Rosa
Nazad na vrh
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Sun Dec 04, 2005 3:11 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Gostu hvala na informaciji o mjestu gdje se ove zgrade nalaze. Dobro mi je to podrucje poznato.Postepeno se gradi grad, a nadam se da ce ovakvih i slicnih objekata biti i u nasim Vojkovicima u buducnosti. Pa tu je ljepotan Igman, ljepotica Zeljeznica, saobracajnice i drugi izazovi za gradnju i ulaganje u objekte.
Rosa
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com