VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

DOBRA PRICA

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslato: Thu Oct 06, 2005 3:08 am    Naslov: DOBRA PRICA Odgovori sa citatom

Procitah vam tu Naklovu novu pricu o djedu Elezu.
Svaka cast za pricu, bez obzira da li je to imalo istina!
cestitam!
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Fri Oct 07, 2005 9:33 pm    Naslov: Djed Elez Odgovori sa citatom

Naklo, pozdravljam te i cestitam ti na svakoj tvojoj prici jer sve su na svoj nacin duhovite i dobre a pogotovo ova o djedu Elezu.
Samo da znas koliko sam se smijala dok sam citala tu pricu. Svaka ti cast.
Nazad na vrh
Zeljeznica
Gost

PorukaPoslato: Wed Oct 12, 2005 8:09 am    Naslov: Svaka cast za pricu Odgovori sa citatom

Naklo

I ja bih zelio da ti cestitam na prici o djedu Elezu ali isto tako i na svim drugim pricama. Najtoplije ti preporucujem da objavis zbirku svojih pripovjedaka kao knjigu.
Tvoj stil pisanja je tako topao u upecatljiv, citajuci tvoje tekstove, cesto se sjetim i nekih rijeci koje bas ne cujem cesto. Ova prica o djedu Elezu me je do suza nasmijala.

(Kako ovo poceh pisati sjetih se (bez ikakve namjere da te poredim sa njim) knjige Halida Kadrica i njegovih rijeci kako je onomad uzivao da dobija sarena jaja u Vojkovicima. Isto tako par nastavnika koje jos niko nije spomenuo - Ana Kuci i Balta Badema.

Pozdrav
Nazad na vrh
Naklo

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Wed Oct 26, 2005 3:49 pm    Naslov: Bas mi prija... Odgovori sa citatom

Zeljeznica,
Hvala na toplim rijecima i drago mi je da ti se moje price svidjaju. Ja licno ne mislim da imaju neku veliku knjizevnu vrijednost, a i komercijalna bi bila nikakva. To je onako iz mog ugla, mozda je prestrogo, ali ja sam uvijek pokusavao biti samokritican. Nije mi nikada na kraj pameti bilo da ih objavljujem, niti ih zbog toga pisem. Mozda ce ostati ovdje ovako na stranici, ako se ona bude mogla i dalje odrzavati. Jednostavno, ovo sto radim, malo me zadovoljava, da bih donekle zaboravio sta mi se sve desava u stvarnosti. I, da budemi iskreni, laska mi kad se nekome to svidja.
To sto se tice Halida, ja sam dole nesto napisao o njemu. Ne bih zelio da ponavljam. Mozda je za nekoga on i knjizevnik. Svako ima pravo na misljenje.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com