VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Gdje su prva i druga?

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Agova bivsa
Gost

PorukaPoslato: Mon Sep 26, 2005 3:40 am    Naslov: Gdje su prva i druga? Odgovori sa citatom

Vidila sam da ste konacno postavili dvije nove price u odjelu prica i pjesmica. I jesu vam dugo stajali oni znaci za "novo" kod onih pet-sest sada vec starih prica. Ali me zanima sto se tice ove dvije nove, to su "Grlicka love story -3" i "Grlicka love story - 4", gdje su vam te "love story 1 i 2" ?
Nazad na vrh
Naklo

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Mon Sep 26, 2005 4:08 am    Naslov: Pazljivije!!! Odgovori sa citatom

Ti, ili si tek nova, pa ne pratis sve, ili se jos dobro ne snalazis. Vjerovatno nisi dobro iscitala sve. Te "Love story 3 i 4" su ti samo nastavak onih prica "Ago i Kristin I i II". Uostalom, smjestili smo ih ispod tih prica, moglo bi se to i samo zakljuciti. Nekome moramo sve nacrtati.

P. S. Nego mene interesuje, ako bi ti mogla kazati, koja ono ti bijase, posto ja skoro sve Agine cure znam? Ako bi moglo nekako, ono bar u siframa!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Agova bivsa
Gost

PorukaPoslato: Mon Sep 26, 2005 4:41 am    Naslov: Bi li da znas? Odgovori sa citatom

Vidjela sam da sam se zeznula. Bilo je kasno. vec sam klikla ono "posalji" kad sam se sjetila. Nije sad vazno.

A ti bi volio da znas koja sam, je li?
I onda da pises i o meni kao o toj Kristini ili Olgici.
Pa da skonta mi muz? Pa zemljotres onda.
Ili Lenka. Istina, ona je tolerantna, ne moram se sikirati za nju.
Pa nece moci, ove noci, bato.
Ja sam ipak malo u prednosti posto ja znam bar 90% koji si ti.
Ako si ti taj sto mislim, znamo se mi puno dobro.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Mon Jun 19, 2006 10:15 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

PITACU JA STRIKU DRAGANA KOJA SI A NIJE STRINA LENKA TOLIKO LJUBOMORNA Smile
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com