VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Učo VESELIN
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ... DJACKO DOBA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dotični
Gost

PorukaPoslato: Mon Jul 03, 2006 2:57 am    Naslov: A ti li si... Odgovori sa citatom

A ti li si... lijo jedna...A ja dumam ko li bi to mogao biti...Dumam i dumam, i nikako da razoputim... Ne znam nikoga od Mirica, a da je iz Vojkovica...Znam samo jednog Srbijanca - Peru Mirica, zvanog Siptar, posto je odnekle s Kosova, ovdje u Hamiltonu (Canada), pa mi nikako nije jasno... Znam te dobro, kako ne bih znao, a nisam jedino znao da si se udala i to za tog Mirica... Hvala ti za pohvale (za mene licno) a i za sajt...I hvala ti na pozivu... mozda se i vidimo, nikada ne znas ... nije ta Sjeverna Karolina bas ni daleko, blize je nego ona juzna...A i mi smo na putu prema Nijagari, na pola puta od Toronta...ako koga nanese put...
Nazad na vrh
mico

Učlanjen: 08 Feb 2006

PorukaPoslato: Wed Jul 12, 2006 2:56 pm    Naslov: pozdrav za skolskog druga Odgovori sa citatom

nedavno sam naletio na ovu stranicu,procitao sam skoro sve, cesto navracam ali ima malo novih informacija. Veseline primi puno pozdrava od tvog skolskog druga Mice Cvijetica volio bi da mi se javis na cvijetic.tippnet.co.yu
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
lela
Gost

PorukaPoslato: Thu Jul 12, 2007 4:40 am    Naslov: Odgovori sa citatom

pozdrav za sve na sajtu ..poseban pozdrav za naseg plemenitog UCU ja mislim da nema osobe na zemaljskoj kugli kao sto je nas ucitelj Veselin-blago onom ko ga poznaje ...Hvala ti za sve ucinjeno u tvom zivotu
Nazad na vrh
FLOCHO
Gost

PorukaPoslato: Thu Jul 12, 2007 2:58 pm    Naslov: RETROGARDNA AMNEZIJA Odgovori sa citatom

[size=18][/size]Dragi moji Vojkovcani evo nakon dugog vremena(preko dvije godine)da se i ja javim i da Vas sve pozdravim a narocito mog dragog UCU od njegovog PRVOG ucenika Floche.Da,upravo tako.Moja generacija su bili PRVI Ucini ucenici.i evo citajuci vase komentare o Nasem Uci,morao sam i ja das se javim i da Vam ispricam nesto iz tog doba.Naime dok je mnoge Vas kako kazete Nas Uco ucio prvim slovima,mene ja na samom pocetku svog sluzbovanja(u staroj skoli naravno)naucio sta je to RETROGARDNA AMNEZIJA.Evo kako.Jednoga dana smo dosli u skolu i vidim ja kako moj Uco dolazi niz ulicu svojim biciklom u skolu.Posto je skola imala dvije kapije (Veliku i malu)ja brzo pridjem i otvorim onu VELIKU koja je bila za automobile naravno.Uco se nasmjesi pa rece:dodji malo vamo.Vidio sam samo desnu ruku sa ispruzenim dlanom i dalje nista ne znam.U neko doba ja sav od pijeska.Tek poslije skontam Uco mi zavrno samarcinu.Nakon poduzeg vremena negdje na visoj medicinskoj skoli na jednom predavanju iz urgentne medicine provesor drzi predavanje o retrogardnoj amneziji,pa kaze :to vam je kada neko ima saobracajni udes pa je udario glavom od sjediste pa se tek sutra sjeti sta je bilo.kada nekoga udari lopta u glavu pa na trenutak nezna sta se desilo jer je izgubio svijest itd.itd.Na kraju semestra imali mi ispit i pita mene profesor jesam li spremio ispit tj, lesam li ucio.Kazem ja jesam.Reci mi definiciju retrogardne amnezije i navedi mi jedan primjer.Kazem ja njemu.Dragi moj Prof.ja sam to naucio jos u prvom razredu ali nisam tada znao da se to tako zove.Ispricam ja njemu kako sam ja naucio od mog uce sta je to retrogardna amnezija.bojao sam se da ne padne sa stolice,koliko se on smijao.na kraju mi je rekao :Ovaj ispit je polozio tvoj uco i donekle ti.Iko moze reci da SVAKI ucin SAMAR nije bio vaspitni.Eto toliko za sada dragi moji Vojkovcani.Sve Vas mnogo pozdravljam od mog Uce pa do legende Rose.Posebno bih ovom prilikom pozdravio gosp.RACA i njegovu porodicu.U sledecem mom javljnju cu Vam pisati kako mi je moj Uco pomogao da skontam jednu uciteljicu.(Moj uco je Bog)
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Tue Jul 17, 2007 2:38 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Plocho hvala za ovu pricu i na javljanju ...cekamo tu drugu (obecanu) Vojkovcanka
Nazad na vrh
TRAPAC

Učlanjen: 10 Dec 2008

PorukaPoslato: Mon Jan 12, 2009 9:19 pm    Naslov: Ne ustavljaj tata Odgovori sa citatom

Evo upravo citajuci ovu pricu,,ustavi tata,ispade mi ucitelj",a koja je zaista istinita,vratila su mi se sjecanja mnogo,mnogo unazad.A to je jedna od mnogih prica vezanih za mog uca,koje su meni ostale u najljepsim i neizbrisivim sjecanjima.Al moj dobri uco,mozda bi ti bilo bolje da si onda ispao,bar nebi bio u tom bjelom svijetu.Naravno salim se,nek si ti meni ziv i zdrav jos mnogo godina.
Nazad na vrh
TRAPAC

Učlanjen: 10 Dec 2008

PorukaPoslato: Wed Jan 21, 2009 10:51 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Evo kao sto sam i obecao,a takodje mi je i drago vratiti lijepe uspomene na naseg uca,da napisem jednu od mnogih anegdota vezanih za NJEGA.Moj uco ne samo sto je bio u to vrijeme moj ucitelj,nego je stanovao blizu mene,a povrh svega bio veliki prijatelj mog pokojnog oca.U njihovom drustvu su skoro uvijek bili moj prof.matematike Mirko Sikima i ucitelj Bozo Simovic.Vrlo cesto su dolazili kako se to kaze na ,,sjedeljku" kod mojih roditelja.S obzirom da je uvijek bilo meze i rakije,meni su uvijek zadavali zadatke iz matematike kako bi sto duze ostali na sjedeljki.Pa kad mojoj Dragosavi dojade i ona pocne da bogara,i onda kaze da je dobro,,pa eto bog vas jebo,zna dijete matematiku" oni mi zadaju zadatak koi ni oni neznaju da rijese,pa kazu,,evo Dragosava,nek jos ovo rijesi pa idemo.A to nema kraja,tako da su znali osvanuti.Toliko za sada,a bice jos mnogo toga.Na kraju jos jednom veliki pozdrav,za velikog covjeka moga uca.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ... DJACKO DOBA Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com