VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

MITROVA PRIČA

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Podigmanac

Učlanjen: 26 May 2004

PorukaPoslato: Sun Sep 05, 2010 8:43 pm    Naslov: MITROVA PRIČA Odgovori sa citatom

{Prosto-prošireno prepričavanje moga blagodarnog kuma}

Mitar Bugar bi nam ovako na sabahu, za razbuđivanje.
Radim ti ja dokasno i dođem kući punih džepova para. Kakav bi to bio konobar, ako ne bi tako. A radi se po cijeli dan.
Kako dođem kući, pogledam, moja Anđa spava. Ja ujutro opet na posao, Anđa spava.
Ja za džepove. Prazni. Anđa ostavila poneki sitniš. Jedva za kavu. Ustajala dok sam spavao. Pretrkeljala sve džepove.
Drugu noć, opet. Probam sakriti ispod ormara. Ona nađe. Đe god sakrijem, Anđa nađe.
Šta ću, kud ću... i smislim.
Stavim pare u novinu, pa kad sam lijegao, a ja ti stanem Anđu ljubiti. Probudi se ona, kobajagi, jer je i bila budna, pa me odgurkuje,
a boga mi i drago joj. U tom gurkanju ja ubacim kesu s parama pod njen jastuk. Ujutro pare na svom mjestu. Dohakah ja njoj.
'Pa crni Mitre, kako izvadiš pare, a da ona ne primijeti.'
'E tu sam im'o golem problem. Kad vadim kesu ispod njenog jastuka, moram je opet, i ujutru, ljubit'. '
'Kak'a ti je tu nevolja?'
'Ama teško je brate ljubit' naku krmeljavu i nikak'u.'
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com