VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

RAJKOVI POKLONI
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> Kultura, nauka, umjetnost...
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sjedokosi

Učlanjen: 28 Mar 2008

PorukaPoslato: Wed Jul 29, 2009 4:08 am    Naslov: Nagrada stigla Odgovori sa citatom

Поштовани уредници ове странице, желим вас, као и све посјетиоце овог форума обавјестити да ми је данас дошао поклон, Рајков акварел "Крупачке стијене". Јако сам обрадован и осјећам се почашћен. Хвала уредницима на мојој кандидатури и одлуци, као и пажњи коју су посветили да слика дође неоштећена, у прописном паковању, Рајку што је прво лијепо насликао, а затим и додијелио, поклонио слике за награде, а и вама посјетиоцима форума што учествујете на његовим темама или их, за сада, само читате.
Као што сам обећао и што доликује, слику ћи урамити и када се заврши поставити на ову страницу. Ипак, молим за мало стрпљења јер очекујем још неколико Рајкових акварела, које би заједно са овом дао на урамљивање. Наравно, видјећете и њих.
И још једном, искрено захваљујем.
С поштовањем,
Сједокоси
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Sjedokosi

PorukaPoslato: Wed Sep 09, 2009 12:15 pm    Naslov: Obećano-izvršeno Odgovori sa citatom

Драги моји војковчани, администраторе, читаоци и сви који посјећујете овај форум,
Уз захвалност администратору за додјељивање награде за учешће на форуму, захвалности Рајку који слике поклони, обећао сам да ћу слику "Крупачке стијене" која је мени додјељена поставити овдје када је добијем и урамим. Обећано, ево, и извршавам. Поред поменуте, овде постављам још једну, наравно, опет Рајкову. Ја је назвах "Цикламе". Као што видите још нису на зиду јер су у изради још неке па ће и ове сачекати.
Пуно поздрава свима.

Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Fri Sep 25, 2009 8:51 am    Naslov: Slika "Vojkovići" Odgovori sa citatom

Ако сте помислили да ћу стати са претходе двије Рајкове слике, варате се. Данас сам урамио још једну коју ево одмах качим на ове странице.
А радо би видио и друге двије које су у виду награде прослијеђене другом дваома активних учесника овог форума. И сигуран сам да нисам једини.
Поздрав.

Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Wed Oct 07, 2009 10:28 am    Naslov: Vojkovčaniiiii..... Odgovori sa citatom

Редовно, скоро сваки дан завирим на војковачке стране у нади да ћу угледати на било којој теми неки свјеж датум. За сада смо једнако упорни, ја у посјетама, а ви у нејаљању. И да се одмах изјасним, ја сам да ви побједите. Радовало би ме да изгубим.
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Wed Oct 21, 2009 3:47 am    Naslov: Evo ih i na zidu Odgovori sa citatom

Коначно, слике сам окачио на зид. Можда ће бити у ситнијем плану али пошто сам их појединачно већ показао мало изнад, ово је тек толико да се види како стоје једна поред друге.
Иначе, видим да је у "кафани" апсолутна тишина, па сам одлучио да се и ја придружим остатку друштва. Нема ни смисла стварати буку и будити заспале. Дакле.......Ззззззззз.....!
Nazad na vrh
neva

Učlanjen: 19 Nov 2006

PorukaPoslato: Wed Oct 21, 2009 11:43 pm    Naslov: gosca Odgovori sa citatom

Sjedokosi ,svaka cast za tvoje javljanje,ali i sam vidis kakvi smo ti mi . Ovo ti je prava slika ovog podigmanskog sela i okoline...LJudi se trude da se sastanemo,cujemo ,nesto lijepo procitamo,informisemo i.....bez komentara...Svaki komentar je suvisan...neka nam je Bog na pomoci!
Nazad na vrh
RosaFilipovic

Učlanjen: 30 Sep 2004

PorukaPoslato: Thu Oct 22, 2009 2:46 am    Naslov: za NEVU Odgovori sa citatom

Jedan od saradnika sam i ja. Istina je de su se mnogi dosadasnji saradnici oglusili i da ne salju svoje priloge za ovaj nas "prozorcic", a novi se ne javljaju ama nikako. Nema zamjerke, stranica je otvorena za sve dobronamjerne priloge bilo rijecju,pjesmom ili slikom.Medjutim ako redovno pratite ovu nasu stranicu vidjece te da se ipak polagano obogacuje raznim prilozima kroz rijeci,pjesme a posebno slike.Nasa mladost kroz sport i folklor sa svojim slikama uljepsavaju ovaj"prozorcic".Pa narodna kaze" na mladjim svijet ostaje" te se nadam da ce ti mladji procitati ovu moju poruku i naci malo vremena da nesto interesantno napisu i posalju koju sliku vezanu za nase Vojkovice.
Iz pouzdanih izvora sam saznala da je u toku izrada MONOGRAFIJE Vojkovica. Veliki, slozen i odgovoran posao radi Ekipa vrijednih Vojkovcana.Iskreno se radujem i nadam da ce svima koji to zele da imaju biti dostupno da MONOGRAFIJU blagovremeno nabave i ostave svojim potomcima.
Pozdrav za sve nase citaoce!
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Thu Oct 22, 2009 5:10 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Видим да уз мој текст "Ево их и на зиду", фотографија још није окачена, за што сам молио Администратора да уради умјесто мене, а што је, уз моју искрену захвалност, чини више пута до сада. Сигуран сам да је заузет, па вас молим за мало стрпљења.
Поздрав.
Nazad na vrh
Administrator
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Fri Oct 23, 2009 11:32 pm    Naslov: Nikad nije kasno Odgovori sa citatom

Nikad nije kasno ... Bio sam malo "na Sjeveru"... izvinite...
Evo te grupacije slika na zidu...

Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Sjedokosi

PorukaPoslato: Sat Oct 24, 2009 11:44 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Администраторе, шта би ми без тебе? Хвала.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> Kultura, nauka, umjetnost... Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com