VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

OŽIVIMO VOJKOVIĆE! Postavite svoje prijedloge za bolji sajt

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Webmaster
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Mon Apr 20, 2009 6:42 pm    Naslov: OŽIVIMO VOJKOVIĆE! Postavite svoje prijedloge za bolji sajt Odgovori sa citatom

Molimo sve naše drage goste da nam u ovoj rubrici napišu sve prijedloge za poboljšanje ovog sajta.

Primili smo dosta kritike u zadnje vrijeme da je sajt prilično 'mrtav' i zato ćemo se potruditi da vas saslušamo i dodamo nove i zanimljive rubrike koje će da privuku nove i stare goste.

Hvala unaprijed.

Vaš Webmaster!

Poslednja izmijena od strane Webmaster (Mon Sep 07, 2009 12:00 am), izmijenjeno ukupno 1 put
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Sjedokosi

Učlanjen: 28 Mar 2008

PorukaPoslato: Wed Apr 22, 2009 1:06 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Ne znam da li se kosi sa nekim propisima, ali rubrika oglasa uvijek privlači pažnju. Ukoliko je moja pretpostavka tačna da u tom dijelu grada nema nekih lokalnih novina putem kojih bi se ljudi i tu i u dijaspori mogli informisati o tamosnjim događajima, ponudi i potražnji, koncertima, veseljima pa i smrtovnicama (na žalost i to je sastavni dio života), ne sumnjam da bi se brzo pročulo za ovu stranicu. Eto, prijedlog onako na brzinu, iz rukava.

Ovo predložih imajući u vidu odgovor jednom Zoranu od prošle godine: "Posto mi nemamo opciju komercijalnog oglasavanja, sad zasada, ... ovaj oglas ce ostati neko vrijeme ovako kusast...
... Ako ne znas kako bi to mogao platiti, evo samo nekoliko prijedloga...
Mi ne trazimo nista... A ti mozes ... da...", i smatram da je u redu da se komercijalni oglasi nekako i plate.

Poydrav.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TRAPAC

Učlanjen: 10 Dec 2008

PorukaPoslato: Wed Apr 22, 2009 9:34 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Prije svega jos jednom pozdrav za webmastera,a znam ja o kome se radi,mozda sam malo kasnije upalio ali nema veze razumijemo se.A sad pozdrav za sijedokosog i ovaj njegov prijedlog mi se cini veoma interesantan,i mislim da bi se dobro pokazao,a razmislicemo i o jos nekim zanimljivim rubrikama pa cemo predloziti.Toliko za sada i pozdrav za sve.
Nazad na vrh
zeljeznica_original

Učlanjen: 04 Dec 2008

PorukaPoslato: Mon May 04, 2009 7:48 am    Naslov: Prijedlog Odgovori sa citatom

Predlozio bih grupi koja vodi ovaj sajt da proba da napravi interview sa gradonacelnikom Istocnog Sarajeva koji je rodom iz Vojkovica.
Na taj naci bi se dobile najsvjezije informacije u vezi dogadjanja i planova u smislu sta se dalje planira.

Pozdrav za sve
Nazad na vrh
TRAPAC

Učlanjen: 10 Dec 2008

PorukaPoslato: Thu Jun 04, 2009 10:19 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Prije svega želim da čestitam svim našim ljudima koji su u skorije vrijeme zauzeli funkcionerske pozicije.A to su:Ministar Rade Ristović,Gradonačelnik Vinko Radovanović,Načelnik za privredu I.Ilidža Badnjar Nada,Direktor vodovoda Perković Siniša i zaželio bih im uspješan daljnji rad.Takođe se slažem da treba i porazgovarati sa ovm uspješnim ljudima,ali s obzirom da sam ja sa njima u skoro svakodnevno kontaktu,a takođe uzimajući u obzir ova teška ekonomska vremena,netreba i nerealno je očekivati neke veće finansijske poduhvate.Jedna od dobrih informacija jeste da zahvaljujući našem Ministru Radu Ristoviću u toku su pregovori za izgradnju stambenog objekta u Vojkovićiuma za porodice poginulih i RVI,a što je vrlo izvjesno.Što se tiče nekih većih projekata u Vojkovićima za ovu godinu,mislim da neće biti realizovani,jer ova godina je najavljena kao godina eko.štednje.
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Tue Aug 04, 2009 5:59 am    Naslov: Štampa? Odgovori sa citatom

Трапац, читам да си скоро сваки дан у контакту са челним људима Источног Сарајева, па претпостављам да си и сам на неки начин укључен у рад његовох органа. Стога, молим те да ми кажеш да ли у И.Сарајеву излазе икакве новине,штампа? Мало сам се распитао и не могу вјеровати својим ушима да нема баш ништа, ни најмањег локалног билтена макар од пар страница. Како се људи уопште информишу о било чему? Рецимо да град покрене неку акцију, или да се догађа нешто врло важно, актуелно, што грађани треба да сазнају, како да то дође до њих? Нисам саркастичан, далеко од тога, али некако ми се подразумјева да у времену у ком живимо, новине, штампа буде саставни дио живота или хајде да кажем, израз урбане културе. На овакво питање потакла ме вијест да је недавно умро један од мојих рођака али да један дио родбине није ништа знао о томе. Вјероватно се ради о оним који нису запазили смртовнице, а не читају друге новине ако је смртовница уопште изашла и у њима.
И још нешто у вези са темом. Једна рођака се неки дан вратила из И.Сарајева гдје је била у посјети, а иначе је одатле родом, и на моје питање шта се од штампе чита, каже "Прес" и "Аваз"!? Шта, приупитам? "Аваз", ако хоћеш да сазнаш нешто из Сарајева, понови она. И то, каже, људи чекају јер се доставља само мали број примјерака. И да се разумијемо, против "Аваза" немам ништа, новина за оне који је воле и читају. Ја га никад нисам имао прилику ни видјети, а камо ли читати. За њега сам први пут и чуо када су ми рекли да је његов власник купио и средио једну вилу у Великој Алеји. Али тешко да могу схватити да град и неколико општина у И.Сарајеву не могу смоћи снаге да издају макар дневни билтен. Хеј, прије година и година, у школама дјеца правила зидне новине!
Баш би се радовао да нисам у праву и да ово што сам чуо није истина.
Nazad na vrh
Apis

Učlanjen: 02 Dec 2007

PorukaPoslato: Sat Aug 15, 2009 6:49 pm    Naslov: Informisanje u I. Sarajevu Odgovori sa citatom

Sjedokosi, informaciju koju imas za informisanje u I.Sarajevu je sto posto tacna. Posto se Trapac nije javio evo par recenica od mene koji se upravo vratio iz Vojkovica.
GLAS SRPSKE, dnevne novine, daju informacije vezane uglavnom za Banja Luku i okolinu, a ponekad im se omakne pa nesto napisu i vezano za I. Sarajevo.
TV I. Sarajevo, samo ko posjeduje kablovsku, ne daje informacije za siroke narodne mase.
Ovo za umrle je tacno. mozemo saznati samo sa bandera ili poveceg drveta.
Nadam se, dolaskom svjeze krvi (Vinko Radovanovic, kao gradonacelnik I. S. i Rade Ristovic, kao ministar u Vladi R.S.) da ce i ovo pitanje doci na dnevni red.
Narod pomanita za AVAZOM, em ima puno listova, pa je dobar zimi za odlaganje vatre, em dobro pljuju po nama, a mi to ko jedva cekamo.
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Tue Aug 25, 2009 6:07 am    Naslov: Administratore... Odgovori sa citatom

Посматрајући (не)динамику на форуму, рекао би да је међу регистрованим члановима врло мало оних који сада живе у Војковићима. Изгледа да велику, убједљиву већину чине војковчани који су разасути по свијету. Не знам да ли сам у праву па се зато теби Адиминистраторе обраћам питањем да ли сам у праву ако овако мислим? Осим тога, имате ли податак колико је интернет присутан међу војковчанима у Војковићима? Од одговора на ова питања зависи и накоји начин би се могла страница учинити активнијом (није ли и сама ова тема такво питање?).
Једно је покретање и активирање чланова који су које-куда по свијету па се очекује њихово активирање (а шта би они могли допринијети него да пишу о сјећањима на прошла времена, људе, обичаје или да описују свој садашњи, "нови" живот, што је такође и интересантно и корисно), а сасвим друго ако би жељели активирати наше рођаке, пријатеље који су и сада у Војковићима од којих би се могло очекивати да се јављају, пишу о ономе што се тренутно тамо догађа. Знам, знам, најбоље би било да је обоје али понављам, судећи по досадашњем току сви су изгледи да се већином јављамо изван завичаја.
Одговор на питање би можда олакшао и усмјерио акцију за побољшање комуникације и већи одзив,учешће дискутаната.
Поздрављам све и чланове и нечланове форума.
Nazad na vrh
Goran

Učlanjen: 10 Mar 2006

PorukaPoslato: Wed Aug 26, 2009 9:10 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Sjedokosi otidi na trazim.com i tamo ces naci neke od dnevnih novina iz bivse Juge, izmedu ostalog i Dnevni avaz. Ja ga svaki dan letimicno procitam i ne vidim nista lose u tome. Naprotiv mislim da je veoma korisno procitati informacije sa vise strana.
Sto se tice ove stranice ja nisam iznenaden slabim javljanjem. Vecina koja se javlja cesto zivi vani i ima vecu potrebu da cuje sta se desava u I. ilidzi i iz tog razloga su i aktivniji. Svi znamo da su Vojkovici malo mjesto sa ca.7000 hiljada stanovnika. Koliko od njih je aktivno na netu i koliko njih ima svakodnevni pristup netu? Osim sportskih dogadaja(fudbal,judo) ne vidim puno drugih desavanja o kojima bi se moglo pisati. I na kraju mnoge informacije koje su vezane za I. Ilidzu nalazimo na drugim stranicama.
Mozda nije los prijedlog napraviti intervju sa gradonacelnikom, treneron judo kluba i fudbala tako sto bi se prikupila nasa pitanja na koje bi oni odgovorili.
Vjerovatno postoje jos mnogi drugi razlozi slabog javljanja ali sta je tu je.
Pozdrav iz Norveske
Goc
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com