VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Prijedlog

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sjedokosi

Učlanjen: 28 Mar 2008

PorukaPoslato: Fri Apr 04, 2008 12:17 pm    Naslov: Prijedlog Odgovori sa citatom

Postovani Vojkovcani,

Na ovoj stranici se nisam javljao skoro dvije godine. Ranije sam imao drugo korisnicko ime. Ali prije nekoliko dana sjetio sam se vase stranice i "svratio na kafu". Iako sam i ranije zapazio, cak i komentarisao, da je malo diskutanata, da je forum malo posjecen i sl, sa zaljenjem sam primjetio da je sada jos gore. Dovoljno je pogledati datume zadnjih poruka.

U namjeri da sa jedne strane unesemo malo vise zivota na sajt, a sa druge da mi koji smo daleko od tih nasih prostora budemo bolje informisani sta se tu dogadja, predlazem da se podrucje ovog foruma prosiri sa Vojkovica na ostale dijelove Istocnog Sarajeva. Vjerujem da bi bilo vise diskutanata, vijesti, obavjestenja, posjetilaca, pozdrava... U slucaju prihvatanja prijedloga, vi koji sajt odrzavate imali bi malo marketinske muke da se grad i oni koji iz njega poticu, a sada su koje-kuda po svijetu, informisu o promjeni ali vjerujem da bi urodilo plodom.

Iako ima mnogo boljih i vedrijih primjera, ja cu navesti jedan nepopularan, ali dio je svakodnevice. Nigdje (bar dostupno nama u svijetu) se ne objavljuju smrtovnice najmilijih sa tih prostora osim u "Oslobodjenju". Medjutim, veliki je broj onih koji se ne oglasavaju u tom listu. Cesto se takva obavjestenja cuju sa velikim zakasnjenjem pa i saucesce ozaloscenoj porodici kao izraz gradjanske kulture postaje besmislen (pretpostavljam da se blize porodica blagovremeno obavjesti bilo gdje da se nalazi).

Ja predlozih, a sad je do vas.

S postovanjem.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com