VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

nije sala, istina je

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
gost
Gost

PorukaPoslato: Sat Aug 11, 2007 5:13 am    Naslov: nije sala, istina je Odgovori sa citatom

kaze:
Prepiru se Francuz, Englez, Hrvat, Srbin, ma bilo je tu jos nekih nacija, koja nacija je najstarija na svijetu.
Francuz: Mi Francuzi smo najstariji na svijetu, jer da nismo najstariji, kako bi smo inace probrali najljepsi dio zemlje za zivjeti. Imamo najljepsu Azurnu obalu, najbolju zemlju za uzgoj grozdja od koga pravimo najljepse vino itd...
Englez: No, niste vi najstariji. Mi Englezi smo najstariji. Mi smo i otisli na ostrvo da se ne mijesamo sa vama kada ste vi mladi narodi nastajali, itd...
Hrvat: Ne, to nije moguce. Mi Hrvati smo najstariji. Kada su nastajale vase nacije, mi Hrvati smo vec imali razvijenu kulturu, itd...
Srbin: Kada smo mi Srbi dosli na ovu planetu, nismo zatekli nista. Morali smo sve sami da pravimo, kuce, puteve, mostove, Engleze, Francuze, Hrvate, itd...
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com