VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

jedna sa Politike

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Planinski Vetar (c/p)
Gost

PorukaPoslato: Wed Dec 12, 2007 3:06 am    Naslov: jedna sa Politike Odgovori sa citatom

Evo jedna sa Politike Very Happy)

Jednom u stara vremena, živeo..

Стари Стојан живи на Романији, сам. Жена му давно умрла, деца се разасула по белом свету. Дошло време да се сади кромпир, требало би прекопати башту, али стари не може. Онемоћало се. Замоли Стојан комшијиног малог да најстаријем му сину у Канаду пошаље „оно писмо преко жице”. Седе мали за рачунар и поче куцати: „Драги мој Митре, јако сам жалостан што ове године нећу моћи посадити кромпир у башти. Стигле године, ја више не могу копати. Да си ти сад овдје, сигурно би ми помогао. Пуно те воли твој Стојан.” Ујутру стигне и одговор: „Драги мој тата, никако не копај по башти!!! Тамо сам сакрио оно за Радована! Пуно те воли твој Митар.” Ни пола сата након тога сјатише се код старог SFOR, CIA, FBI, маринци, сасовци, легионари, специјалци... Прекопаше све живо, не нађоше ништа... и одоше.

Навече стиже још једно Митрово писмо: „Драги тата, до сад ти је башта сигурно добро прекопана. Сад сади кромпир, толико ћеш моћи. Нажалост, више од тога нисам могао учинити одавде. Пуно те воли твој Митар.”
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com