VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Koja ti je, Nedo?

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Naklo

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Wed Nov 30, 2005 2:34 am    Naslov: Koja ti je, Nedo? Odgovori sa citatom

Koja ti je, Nedo?
"Nedo, moze li jos jedna?", pita decko, onako k'o usput. A Boga mi nije morao ni pitati. Zna se. Ali se ipak cudi. Zar se "klipaca" moze tako brzo popiti. I to ne jedna.
"More, more, MOMCE ! Samo ti donesi, momce, ziv bio !", veselo ce Nedo.
Oblijece Rosa k'o bumbar oko cvijeta, gleda, pa ne moze izdrzati:
"KOJA TI JE, NEDO ?" Misli jadna, koja mu je po redu. Safatace ga, umoran je, cijelu 'eftu malt'o...
Ne cuje on nju , k'o fol. Ama cuje, ali se pravi. Sad bi joj lan'o, ali ne more. ima puno svijeta, ne ide.
A ne pita koja je po redu banjica malte kad Nedo nabacuje grubu. I to fanglom. Svi irgeti bjeze od Nede kad on zakartava zid. A zna upitat' - kako si Nedo pogodio, kad Nedo pogadja pos'o. Znam da misli - posto sam pogodio, a ja joj kazem - "Pogodio sam, pogodio sam - DJUTURE !"
Ona mene da pita - koja mi je po redu piva, samo mi u zube gleda - k'o u konja, k'o da ce me prodavat'. Samo se u zube konju gleda. Ama, nos'te djavo od mene, bjezi tamo zenturacama, istorokajte se kad imate priliku. a imate uvijek, bar vam vremena ne fali, a uvijek kukaju kako je kucni pos'o nevidjen pos'o, slomise se, a nista se ne vidi...
Rosa ne posustaje:
"KOJA TI JE , NEDO ? "
Nije druga, ni treca, ...nije cetvrta, ni peta...nije...nije...

"SARAJEVSKA , MLADA , SARAJEVSKA ! ...

MOMCE, DONESIDER MI JOS JEDNU, OVA TI NIJE IMALA DNA...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com