VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

NOVOSTI: Asfaltiranje kod Golubovica

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Administrator
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Sun Oct 16, 2011 5:55 pm    Naslov: NOVOSTI: Asfaltiranje kod Golubovica Odgovori sa citatom

U cilju uređenja naseelja i poboljšanja sigurnosti saobraćaja, započeta je izgradnja saobraćajnice, dionica: od Golubovića mosta do Magistralmog puta M18-Vojkovići.
-Dužina trase saobraćajnice: 450,00 m;

-Širina poprečnog profila: 8,50 m;

-U poprečnom presjeku saobraćajnice projektovani kolovoz je 6,00 m, sa jedostranom pješačkom stazom širine 1,50 m i bankinama 2 * 0,50 m;

Poslednja izmijena od strane Administrator (Sun Feb 12, 2012 5:26 am), izmijenjeno ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Kosta

Učlanjen: 06 Nov 2006

PorukaPoslato: Fri Oct 21, 2011 12:29 pm    Naslov: "Svi za jednog jedan za sve" Odgovori sa citatom

Postovani prijatelji.
Zahvaljujuci Predragu Kovacu,Savi Golubovicu,Bori Micicu,njihovim istomisljenicima i mojim slikama asvariran je put."Hvala im svima koji su ucestvovali u asvaltiranju ovog puta,koji i meni mnogo znaci"."Obecali su da ce i do moje kuce nasut tanpon i uvaljat da mi je laksa se kretat sa motorom".Kad to urade,dobit ce te slike po uradjenom poslu.Hvala i vebmasteu koji je objavio ove slike.Pozdrav svima.Kosta
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com