VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

fotografije
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sjedokosi

Učlanjen: 28 Mar 2008

PorukaPoslato: Thu Jul 02, 2009 4:53 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Hvala Naklo,
Pravi si drugar. Jos razmisljam sta bi moglo biti problem. Zvuci mi malo vjerovatno, ali da nije do internet browser-a. Ja idem preko Mozila Firefox. Da li ti koristis neki drugi, recimo Explorer? Svasta mi pada na pamet pa tako i ovo sa browserom. Pozdrav.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Webmaster
Site Admin

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Fri Jul 03, 2009 6:45 pm    Naslov: Pozdrav iz Banja Luke :) Odgovori sa citatom

Evo da se i ja javim...

Sto se tice link-a za 'image', potrebno je staviti link

http://italy-ice-cream.com/Gallery2/233-new200.jpg

izmedju [img] i [/img]

a pri tome, da je ukljucen BBKod u opcijama pri slanju poruke...

Sa lijeve strane imate NASLOV, TJELO PORUKE (sa smajlijima), i ispod Opcije

Opcije
HTML je uključen
BBCode je uključen
Smajliji su uključeni

Da li je to u pitanju, Sjedokosi?

Poslednja izmijena od strane Webmaster (Fri Jul 03, 2009 6:46 pm), izmijenjeno ukupno 1 put
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Webmaster
Site Admin

PorukaPoslato: Fri Jul 03, 2009 6:46 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Evo pokusacu sa opcijom "Iskljuci BBKod u poruci".....

Ovo ne bi trebalo da radi...

[img]http://italy-ice-cream.com/Gallery2/233-new200.jpg[/img]
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Posjeti sajt autora
Webmaster
Site Admin

PorukaPoslato: Fri Jul 03, 2009 6:52 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Sjedokosi ::
...Али, ја сам хтио да слике са моје камере прослиједим овако, а не само преко неког линка. То би ми требало за нову тему коју би ускоро отворио а замислио сам да текст прате фотографије.
Дакле, требаћу помоћ. Хвала.

Sjedokosi, sto se tice ovoga.... slobodno posaljite sve fotografije koje zelite da ubacite uz tekst na webmaster@vojkovici.com, pa cu ih ja 'uploadovati' na nas FTP sajt, i proslijediti vam sve linkove tih fotki jer trenutno ne postoji nacin da mozete bez linka postaviti fotografiju u forum...

Moze tako?
Nazad na vrh
Webmaster
Site Admin

PorukaPoslato: Fri Jul 03, 2009 6:58 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Sjedokosi...

Upravo sam promjenila vas profil, tako da vam uvijek budu ukljuceni BBKod, HTML i smajliji...

Uvek uključi BBKod
Uvek uključi HTML
Uvek uključi smajlije

To mozete i samo podesiti tako sto cete kliknuti na link Profil na vrhu stranice...

Traži Spisak članova Korisničke grupe
Profil Nemate novih poruka Odjavi se [ Webmaster ]
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Sat Jul 04, 2009 3:57 pm    Naslov: Hvala, hvala, hvala... Odgovori sa citatom

Mnogo i iskreno zahvaljujem svima. Evo sada ću opet da probam kako rekoste. U stvari, ja sam i ranije tako radio ali nisam znao da moram promjeniti kodove koje ste pomenuli i kako rekoste i kako vidim u mom profilu promijenili za mene. Dakle, proba:

Vidim da radi. Hvala.
Nazad na vrh
Webmaster
Site Admin

PorukaPoslato: Sun Jul 05, 2009 1:20 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Webmaster ::
Sjedokosi ::
...Али, ја сам хтио да слике са моје камере прослиједим овако, а не само преко неког линка. То би ми требало за нову тему коју би ускоро отворио а замислио сам да текст прате фотографије.
Дакле, требаћу помоћ. Хвала.

Sjedokosi, sto se tice ovoga.... slobodno posaljite sve fotografije koje zelite da ubacite uz tekst na webmaster@vojkovici.com, pa cu ih ja 'uploadovati' na nas FTP sajt, i proslijediti vam sve linkove tih fotki jer trenutno ne postoji nacin da mozete bez linka postaviti fotografiju u forum...

Moze tako?

Nema na cemu Sjedokosi. Drago mi je da sam vam uspjela pomoci.

Niste mi odgovorili na ovo gore... da li vam odgovara?
Nazad na vrh
Sjedokosi

PorukaPoslato: Sun Jul 05, 2009 6:01 am    Naslov: Одгов& Odgovori sa citatom

Што се тиче фотки које бих желио да се убаце у текст, одговара ми да их пошањем вама. Све једно је да ли их шаљем на неку од страница за дистрибуцију слика или вама. Мислим да сам једном већ користио "imageshare".
Поздрав до сљедећег писања и читања.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com