VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Ja u ratu,i poslije ali bez najdrazih

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ZA NEZABORAV ~ ' 92 - ' 95.
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TRAPAC

Učlanjen: 10 Dec 2008

PorukaPoslato: Tue Jan 13, 2009 9:10 pm    Naslov: Ja u ratu,i poslije ali bez najdrazih Odgovori sa citatom

Od prvog do zadnjeg dana bio sam u tom ludilu.Ali neznam za sta...............Mozda neko i zna,ali ja zaista NE.Izgubih OCA,izgubih STRICA,izgubih UJAKA,izgubih DRUGOVE,a za sta............Mozda za neke srpske tajkune,ili za necije stolice.Neznam kako ce ovo neko razumjeti,ali znam da sam JA poslije svega sve razumio.Sjete se oni ovih pokojnika pred izbore,na manifestacijama da dobiu aplauze,sa podjelom socijalnih paketa koje raklamiraju na mediu.Sramotno,ali istinito.Neki su od vas iz dijaspore ovo dozivjeli i vidjeli,a neki i ne.Ali nemojte ni zaliti,bar niste ispali na kraju glupi,sto ja sebi ne mogu oprostiti.Ali sta je tuj je,mjenjati se nemoze,a trpiti se mora.Pa ipak kad pisete na ovu temu,o ljudima koi dadose zivote za nase selo,i sire USTANITE I PISITE.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> ZA NEZABORAV ~ ' 92 - ' 95. Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com