VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Stranica treba više aktivnih učesnika

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Ilidžanac
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 29, 2006 4:19 pm    Naslov: Stranica treba više aktivnih učesnika Odgovori sa citatom

Juče sam prvi put čuo za ovu web-stranicu. Danas mi je već drugo ili trće uključenje. Pažljivo sam prelistao gotovo sve i primjećujem da se uglavnom javlja jedna manja grupa istih članova. Takodje, malo je diskutanata, komentara na postavljene teme tako da u najvećem broju slučajeva ostaje samo originalna.
Ja sada živim daleko od tih krajeva ali mi svaki put zaigra u grudima kada čujem poznato ime, kada se pomene meni drago naselje/selo/mjesto, događaj,...Nisam ja jedini koji tako osjeća. Ogroman broj naših ljudi širom svijeta na ovakvim stranicama napaja svoju dušu. Ja sam već danas nekolicini mojih rođaka i prijatelja poslao ovu adresu i vjerujem da je bar neko od njih prošetao ovim Vojkovaćkim stranama. Iako je stranica iz Vojkovića, siguran sam da je svi Ilidžanci, Blažujani, Vrelobošćani, Kotorčani,...smatraju svojom.
Sada je (ovde) već prilično kasno, tako da ću moje prvo javljanje ovim završiti ali nastojaću da uskoro iznesem neku ideju kako da stranicu učinimo bar malo posjećenijom i sa više aktivnih učesnika.
Prijateljski pozdrav.
Nazad na vrh
vojkovcani
Gost

PorukaPoslato: Sat Apr 01, 2006 2:15 am    Naslov: zajedno smo jaci Odgovori sa citatom

Ilidzanac, bas nam je drago da si se javio na nasu web-stranicu.Mi iz Vojkovica smo proveli mnogo lijepih trenutaka na Ilidzi, Blazuju, Vrelu Bosne...i uvjek kad bi otisli na taj kraj osjecali bi se kao da smo kod nase kuce.
Vec, ako imas koju sliku sa Ilidze, Ilidzanskog korza, Kristala, Vrela Bosne, Blazuja spremi nam, bice nam svima drago da vidimo te slike, na trenutak ce nas vratiti u mladost.
Pozdrav!
Nazad na vrh
Bebili

Učlanjen: 27 Mar 2006

PorukaPoslato: Mon Apr 03, 2006 2:32 am    Naslov: Re: Stranica treba više aktivnih učesnika Odgovori sa citatom

Ilidžanac ::
Juče sam prvi put čuo za ovu web-stranicu. Danas mi je već drugo ili trće uključenje. Pažljivo sam prelistao gotovo sve i primjećujem da se uglavnom javlja jedna manja grupa istih članova. Takodje, malo je diskutanata, komentara na postavljene teme tako da u najvećem broju slučajeva ostaje samo originalna.
Ja sada živim daleko od tih krajeva ali mi svaki put zaigra u grudima kada čujem poznato ime, kada se pomene meni drago naselje/selo/mjesto, događaj,...Nisam ja jedini koji tako osjeća. Ogroman broj naših ljudi širom svijeta na ovakvim stranicama napaja svoju dušu. Ja sam već danas nekolicini mojih rođaka i prijatelja poslao ovu adresu i vjerujem da je bar neko od njih prošetao ovim Vojkovaćkim stranama. Iako je stranica iz Vojkovića, siguran sam da je svi Ilidžanci, Blažujani, Vrelobošćani, Kotorčani,...smatraju svojom.
Sada je (ovde) već prilično kasno, tako da ću moje prvo javljanje ovim završiti ali nastojaću da uskoro iznesem neku ideju kako da stranicu učinimo bar malo posjećenijom i sa više aktivnih učesnika.
Prijateljski pozdrav.

Ilidzanac, slazem se sa tobom. Bilo bi bas lijepo kada bi stranica bila malo posjecenija Smile I meni mnogo znaci sto sam vas nasla.

Veliki pozdrav tebi Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
viktorija

Učlanjen: 28 May 2008

PorukaPoslato: Sat Jun 21, 2008 12:13 pm    Naslov: S L A Ž E M S E Odgovori sa citatom

Skoro sve poruke su stare i sve je manje novih članaka i obavještenja. Trebalo bi više poraditi na tome!!!!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com