VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro doÅ”li na diskusije o VojkoviƦima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Dobro cini i dobru se nadaj...
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> DOBROƈINSTVO
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeęu temu  
Autor Poruka
gost
Gost

PorukaPoslato: Sun Oct 15, 2006 7:30 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Kurs se krece od 1.38 do 1.40 sto ce biti :
1390 X 1.38 =1918 km.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Mon Oct 16, 2006 12:24 am    Naslov: pa nije ni lose Odgovori sa citatom

znaci, preko 1900 i onih direktno 300 to je preko 2200 pa stoste onda ne zadovoljni nije ovo lose mada kako kazete moglo je i bolje
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Mon Oct 16, 2006 5:40 pm    Naslov: SUPER NISAM ZNALA DA JE KURS 1.4 Odgovori sa citatom

JE LI MISLITE NA KURS CAN.$ PREMA KM?
JA NISAM VEC GODINU DANA PROVJERAVALA OVAJ ODNOS.
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Mon Oct 16, 2006 5:45 pm    Naslov: MI NISMO NEZADOVOLJNI! Odgovori sa citatom

NISMO MI NEZADOVOLJNI.
MOJ PLAN JE BIO DA LJILJANI OMOGUCIMO NAJMANJE 10 DANA U BANJAMA. PLAN JE OSTVAREN ZAHVALJUJUCI DONATORIMA.

MOLIM VAS DA KRITIKE OSTAVITE ZA NEKE DRUGE FORUME, OVDJE SAMO DOBRA VOLJA VLADA.
UNAPRIJED ZAHVALNA.

Smile
Nazad na vrh
Canada
Gost

PorukaPoslato: Tue Oct 17, 2006 1:34 am    Naslov: Uspjeh akcije Odgovori sa citatom

Samo kratak komentar. Po mom misljenju dosadasnjem uspjehu akcije ponajvise je doprinela Boba sa njenim idejama da animinira nove ucesnike i odmerenim komentarima. Javno objavljivanje spiska na sajtu takodje je dobra ideja. Ja ne poznajem ni Bobu ni Ljilju, dao sam prilog, prvo sto zelim da Ljilja ozdravi i uziva u mladosti kao i ostale djevojke i drugo zbog jednostavnosti akcije. Ne svidjaju mi se komentari tipa: 'Svi junaci nikom ponikose... Neka vas je stid.... '. Takvi komentari, bar na mene, imaju negativan utjecaj. Ovo je jedna dobrotvorna akcija, i svaki prilog, bez obzira na iznos, je uspeh. Nemojte me pogresno shvatiti, ali nazalost ima previse onih kojima treba pomoc, narocito sa nasih prostora. Tesko se odazvati na sve pozive. Zato samo interesantni predlozi mogu da povecaju uspeh. Kod mene u firmi (Canada), kad se skuplja pomoc, onda vecina na primer dadne 20-100 dollara da bi osisali jedno ili dvoje od zaposlenih nacelavo. Tako se skupi mnogo vise priloga, jer je simpatican nacin skupljanja. I jos nesto, jos jedanput predlazem da se povrat tax-e posalje Ljilji.

Pozdrav.
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Sat Oct 21, 2006 1:25 pm    Naslov: JOS JEDAN PRILOG Odgovori sa citatom

BILJANA LUBURA - SESLIJA 100 $

MNOGO HVALA BILJANI I NJENOJ PORODICI.

PS:
POSTO SAM BILA INFORMISANA DA CE BILJANIN PRILOG USKORO STICI ODGODILA SAM UPLATU PRIKUPLJENIH SREDSTAVA ZA JEDNU SEDMICU, TAKO DA CE I OVIH 100$ BITI UKLJUCENO U ZAJEDNICKU SUMU OD 1390 $. (SADA 1490 CND $)
Smile
Nazad na vrh
BOBA M
Gost

PorukaPoslato: Tue Oct 24, 2006 3:30 pm    Naslov: JOS JEDNA DONACIJA Odgovori sa citatom

SRDJAN RADOVANOVIC 100$

HVALA SRDJANU I NJEGOVOJ PORODICI.

NASA SUMA JE 1590 CDN $.

Smile
Nazad na vrh
Boba

Učlanjen: 03 Jun 2004

PorukaPoslato: Tue Apr 10, 2007 5:11 pm    Naslov: Racuni za "Income tax". Odgovori sa citatom

Zdravo Svima koji su svojim prilogom pomogli akciju za moju prijateljicu Ljilju Lale.
Neki od vas su se izjasnili da im ne treba racun za Income taxu ali ostali ga vjerovatno ocekuju. Ja sam provjerila u crkvi i moram da se izvinem u njihovo ime. Ove godine zbog promjene popa pa i rukovodstva nekako sve kasni pa i racuni. U glavnom ja bih preporucila svima vama da uracunate vasu donaciju a racun ce stici za 5-10 dana.
Osim toga humanitarna pomoc se moze klemati i sledece godine ako ove godine ne udje u vas obracun.
Izvinite zbog ove male neprijatnosti.
Ako imate bilo kakvo pitanje u vezi ove akcije, ja redovno pratim ovu stranicu pa izvolite.

Zdravo,
Boba
Smile
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIƆI forum -> DOBROƈINSTVO Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com