VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

cafe Frog Vojkovici

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Maki_84

Učlanjen: 24 Oct 2005

PorukaPoslato: Wed Oct 26, 2005 9:22 am    Naslov: cafe Frog Vojkovici Odgovori sa citatom

Sta mislite o Cafe Frogu u Vojkovicima?????
Dal ga posjecujete ??
Ja mislim da je super i super raja dolazi tamo...
a narocito dvije djevojke sto tamo rade...Vanja i Milena najbolje cure u srpskom sarajevu Very Happy
Gost

PorukaPoslato: Wed Oct 26, 2005 11:11 pm    Naslov: Re: cafe Frog Vojkovici Odgovori sa citatom

[quote="Maki_84"][al nema mojih Vojkovica nigdje na zemlji.....vidimo se u July sledece godine....cmoka/quote]

Takodjer
Nazad na vrh
xyz
Gost

PorukaPoslato: Thu Oct 27, 2005 6:38 am    Naslov: Odgovori sa citatom

U Frog ne idem (bio sam nekoliko puta), suvise sam daleko, ostarilo se itd. A da li je naj-cafe. Pa jeste, kao nekada Perina slasticarna. Nema druge nadaleko, samim tim ni bolje. I onda mi Vojkovcani, gdje god maknemo, mi se hvalimo da imamo naj-slasticarnu (sto jes, jes da su tu bile stvarno najbolje sampite, krempite, tulumbe itd.).
puno pozdrava za sve Vojkovcane od "preko Atlantika"
Nazad na vrh
GLJ
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 01, 2006 3:04 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Ja bih rekao nigdje boljih kafana a ni raje kao u Vojkovicima
( (sto se tice lovaca mislim da su Grlicki lovci bolji)
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 01, 2006 9:00 am    Naslov: frog Odgovori sa citatom

Samo mu treba promjeniti gazdu,jer ovaj nezna vratiti frog na stare staze kako je Frog nekad radio.Ja sam svaki dan u Vojkovicima i to misle i mnoga raja koja se tu okuplja uz jutarnju kafu,a navece bjeze u Lukavicu.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 01, 2006 11:49 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Neznam kako je u ratu bilo kad je Frog radio.
A sto se tice gazde ja milsim da nije isti gazda kao sto je nekad bio??? Il jeste posto nisam sigurna.
Ja sam iz vojkovica otisla 1998 a tamo sam bila pre 2 godine i mislim da nije lose.
Naravno navece se ide u Lukavicu jer je tamo ludnica a u Frogu jutarnja kafica nije losa a i nema se gdje drugo otici kad je frog blizu brate......nema sanse da prodjem pokraj froga u jutru i odem u neki drugi kafic...nema sanse

Pozdrav iz Australije......sledeci put se predstavite da se vidi ko ostavlja poruke ovako je nekako bez veze....

CAOS Very Happy
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Wed Mar 01, 2006 11:52 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Sto se tice Grlickih Lovaca pa nisam sigurna da ste nesto ...... pa dobri....a mislim da treba da se prestavis jer kad ostavljas ovakve poruke mislim da je red da kazes ko si ako se neceg vec ne bojis da vidimo od kojih si Grlicana ti:)
Nazad na vrh
Mladjo
Gost

PorukaPoslato: Fri Mar 03, 2006 2:27 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Anonymous ::
Sto se tice Grlickih Lovaca pa nisam sigurna da ste nesto ...... pa dobri....a mislim da treba da se prestavis jer kad ostavljas ovakve poruke mislim da je red da kazes ko si ako se neceg vec ne bojis da vidimo od kojih si Grlicana ti:)

A ti koji si se tako divno predstavio. hahahaha trazis da neko kaze ko je. Ima li to smisla? Naravno da smo najbolji lovcina daleko.
Pozdrav specijalni Rosi.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Tue Mar 07, 2006 12:52 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Jeste Jeste Daleko najbolji........... Tongue Out

Maja iz Australije
Pozdrav za sve koji posjecuju sajt Vojkovici.com
Wink Smile
Nazad na vrh
GLJ
Gost

PorukaPoslato: Tue Mar 28, 2006 4:49 am    Naslov: ODGOVOR Odgovori sa citatom

Ja predlazem da se "GOST" prvo predstavi, pa cu tek onda odgovoriti i obrazloziti svoj komentar.Nisam se bona prepao, vec ovako mi lakse.
Nazad na vrh
GLJ
Gost

PorukaPoslato: Tue Mar 28, 2006 5:29 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Hvala ti Mladjo sto si mi pomogao, a bome se vidi da se razumijes u lov.Pozdrav za sve posjetioce sajta, bilo da su iz Vojkovica,Grlice ili........
s time sto poseban pozdrav ide za osobu "gost"koja je trazila da se predstavim.
Nazad na vrh
momcad
Gost

PorukaPoslato: Thu May 11, 2006 3:16 pm    Naslov: selo Odgovori sa citatom

Pa sa ovim novim gazdom sve vise i vise lici na staru stalu kao sto je nekad i bila a i kafa je losa totalno zato je martinel puno bolji Cool
Nazad na vrh
GOST
Gost

PorukaPoslato: Mon May 15, 2006 11:06 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Nije da izgleda kao stala vec i jste stala a sadasnjim gazdama je bas tu mjesto Devil Devil Devil Devil Devil (&)
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com