VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

PODRSKA

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Rosa
Gost

PorukaPoslato: Wed Jan 25, 2006 8:16 pm    Naslov: PODRSKA Odgovori sa citatom

Na adresu www.vojkovici.com stize jedan e-mail, koji nas je obradovao. Ipak, ovo sto radimo, izgleda, nije "waste time" (gubljenje vremena).
Hvala na podrsci - mnogo nam znaci.
To Rosino pismo izgleda ovako:
---------------------------------------
Zdravo ****!
Za ovaj posao koji ti i tvoji odradjujete, za sve nas koji smo vezani za Vojkovice i okolinu, posebno u dijaspori, je neprocjenjljive vrijednosti. Ko zna. Ko ne zna, nije ni bitno. Ja znam da ti i tvoji to radite iz velikog zadovoljstva ulazuci svoje dragocjeno vrijeme i znanje.
A kad vam to bude preveliki teret, posebno tebi, batali to, zdravlje je najprece. Svaki rad se placa, a eto ti i tvoji ovaj posao obavljate bez naknade, sto je nezamislivo u danasnje vrijeme, pa i ovdje gdje mi zivimo. Vi ste ostali osobe kojima novac nije, kao ni meni, na prvom mjestu, i ako istina od "hvala" se ne moze kupiti korica hljeba, ali moze dusevno zadovoljstvo i mir, koji je preduslov zdravom zivotu.
A sto se tice imenika, sigurma sam da su ga mnogi procitali. Podsjetili se da imaju veliki broj rodbine u Vojkovicima i okolini i da treba da im se jave koji put.
Evo sada i svako jutro, po odlasku moje djece na posao i u skolu, sama, slusam nas radio Istocno Sarajevo. Preko radija doznam za svadbe, slave, rodjendane, krstenja i pozdrave od djece iz dijaspore rodbini u zavicaju, vijesti, vremenske prilike i sve ostalo sto radio javlja. Pa zar to nije lijepo da na taj nacin imamo kontakte, a to si nam ti omogucio unosenjem radija na nasu stranicu.
Vidim da se trudis da u svakoj rubrici bude ponesto objavljeno, a i ova zadnja slika Fudbalskog kluba iz nekih sezdesetih godina me obradovala, jer sam vidjela mnoge komsije koji na zalost nisu medju zivim. Osjecela sam potrebu da ti jos jednom kazem HVALA *** i napisem ovu poruku.
Ziv, zdrav i veseo bio ti i tvoji .
Pozdrav Rosa.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com