VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Oglas : - Koljemo po kucama...

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Gost

PorukaPoslato: Sun Dec 04, 2005 2:30 am    Naslov: Oglas : - Koljemo po kucama... Odgovori sa citatom

SJECAM SE....
DAVNO, NEGDJE UOCI RATA, U NOVINAMA, NE SJECAM SE U KOJIM, IZASAO JE OVAKAV OGLAS : "KOLJEMO PO KUCAMA... JEFTINO... TELEFON - ...
Malo morbidno, ali u stvari, mislilo se na ovakvu rabotu (pogledaj sliku)!

Prestade li skika po Vojkovicima ???
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Tue Dec 06, 2005 8:45 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

OVAKO IZGLEDA VAS SVIJET. KAKO SAM SAMO RADOSNA STO TO NEMORAM GLEDATI ............I STO SAM DALEKO OD VAS.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Tue Dec 06, 2005 9:32 pm    Naslov: Bas nam krivo... Odgovori sa citatom

Citat:
OVAKO IZGLEDA VAS SVIJET. KAKO SAM SAMO RADOSNA STO TO NEMORAM GLEDATI ............I STO SAM DALEKO OD VAS.

A mi smo jako tuzni sto si ti daleko od nas... da tuzniji ne mozemo biti...
P.S.
Riječca "ne" se uz glagole pise odvojeno, osim...
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Tue Dec 06, 2005 9:59 pm    Naslov: kako li izgleda tvoj svijet Odgovori sa citatom

Citat:

A, ko si to ti i kako li izgleda tvoj svijet.Uh, kako bi se ti najela nasih cvaraka i onako svijezeg mesa sa rostilja.
I jos jedno ti nikad nisi ni bila blizu nas i mi smo radosni sto ne moramo da te gledamo.
Cao!
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Tue Dec 06, 2005 10:13 pm    Naslov: Re: kako li izgleda tvoj svijet Odgovori sa citatom

Veze vi nemate sta je ljepota zivljenja i sustina zivota. Samo vi nastavite sa vasim mizernim zivotima a ja cu da nastavim voljeti i pomagati ljude.
Nazad na vrh
Domacin
Gost

PorukaPoslato: Wed Dec 07, 2005 12:34 am    Naslov: Re: kako li izgleda tvoj svijet Odgovori sa citatom

Citat:
Veze vi nemate sta je ljepota zivljenja i sustina zivota. Samo vi nastavite sa vasim mizernim zivotima a ja cu da nastavim voljeti i pomagati ljude.

Samo ti sinko, radi svoj posao (kako mi je poznata odnekle ova recenica), to jest "voli" i "pomazi" ljude. Vidimo mi to, osjetimo mi to u zraku!
Nazad na vrh
gost
Gost

PorukaPoslato: Wed Dec 07, 2005 3:17 am    Naslov: Odgovori sa citatom

Anonymous ::

Takve kao ti, "Nusic" je davno opisao (ako si citala "Pokondirena tikva"). Mozda se cak i svojih najblizih stidis, stid te reci odakle si. Nije ti lako. Bas mi te je zao.
Naime, svinjokolj i ostali nacini spremanja zimnice su tradicija jos iz vremena kada se nije moglo "izaci u papucama" u samoposlugu i kupiti sve sto ti treba. Spremanje zimnice je znacilo da ce porodica prezivjeti, da djeca nece biti gladna. Ovu sliku je neko stavio da se nasali, a ne da koga isprovocira. Vidjevsi sliku ti si pocela provocirati, osjetila si se sretna.
I, ako si stvarno sretna sto si daleko, nemoj ni svracati na ovu stranicu. Za razliku od tebe ja sam sretan kada svratim na ovu stranicu iako sam fizicki jako, jako daleko. Mojim vojkovcanima puno pozdrava.
Nazad na vrh
Gost
Gost

PorukaPoslato: Wed Dec 07, 2005 5:00 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Ko su ovi ljudi na slici, da li neko zna?
Nazad na vrh
zadnji odgovor
Gost

PorukaPoslato: Wed Dec 07, 2005 10:17 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

ma meni je savrseno lako. ja imam predivne ljude oko mene i uz mene.

naravno da me je isprovocirala vasa stranica. ja sam je htjela pregledati nebih li nasla nekog od mojih starih prijatelja. umjesto toga sam nasla ovu neukusnu "salu". 200 000 ubijenih i nestalih a vi se ko samo salite.

ovoje naravno posljednji put da sam ovdje a sad odoh ja, pokondirena tikva, da sviram gitaru i uzivam u vinu. a vi koljite.....

sta god da odgovorite na ovu poruku nece biti procitano od mene
Nazad na vrh
znam ja
Gost

PorukaPoslato: Thu Dec 08, 2005 2:52 am    Naslov: odgovori Odgovori sa citatom

Citat:
Ko su ovi ljudi na slici, da li neko zna?

Ovo ce ti najbolje reci nas Kosta, posto je on ovo janje s govornom manom, da ne kazem krmka, pojeo jos prosle zime. Dakle, krmak, ili krmaca, a i cvarci, su bili njegovi. Slika je poslata prosle godine i stoji u rubrici fotografije. Koliko me pamet sluzi, ovaj velkacki, sto - kolje po kucama - je: Camur, iz one nase pricice 'Camurova punica' (po mom, jedna od najboljih kratkih). Kazu kolje brzo, vjesto a i ... jeftino. Za onog drugog nisam siguran ko je, zaboravio sam.

A sad za ovu nasu Dinu... ama Dino, jes' to ti , bona ne bila... il' mi se cini... ako si ti, ne stidi se, bona, ... javi se slobodno, a ako nisi - e, *ebi ga:
Citat:
ma meni je savrseno lako...

E nismo ni sumnjali da ti je tesko... drago nam je sto je tebi lako...
Citat:
naravno da me je isprovocirala vasa stranica...

Bas se cudimo .... zasto, bona, .... i to bas tebe....
Citat:
... ja sam je htjela pregledati nebih li nasla nekog od mojih starih prijatelja. ...

... pa nadje li?... idje ikoga li?...
Citat:
...sta god da odgovorite na ovu poruku nece biti procitano od mene...

Dino, vrati se bona, ... bar procitaj od tebe... evo sve placemo... ma kako cemo brez tebe ... ma vrati se... necrkla dabogda...
Citat:
...umjesto toga sam nasla ovu neukusnu "salu". 200 000 ubijenih i nestalih a vi se ko samo salite.

ovoje naravno posljednji put da sam ovdje a sad odoh ja, pokondirena tikva, da sviram gitaru i uzivam u vinu. a vi koljite.....

200 000 ubijenih i nestalih, a ti ode svirat gitaru i uzivat u vinu... (a mi se ko samo salimo).
Nazad na vrh
OGLAS
Gost

PorukaPoslato: Tue Jan 03, 2006 12:56 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Sjecate li se ovog oglasa. Dao sam ga davne devedesete u Oslobodjenju:
JEBEM PO KUCAMA!!! Zvati na tel: 071 *** ***. Oglas vazi i dalje samo sto sam sada u USA i Ako ima zainteresiranih tu sam dolazim na kucnu adresu u krugu od 300 milja.
Nazad na vrh
Gost

PorukaPoslato: Tue Jan 03, 2006 1:13 pm    Naslov: ima zainteresovanih Odgovori sa citatom

ima zainteresovanih-----------------

javi broj------------------------------

ima moj komsija KOZU, a ja imam KUJU----------------
Nazad na vrh
OGLAS
Gost

PorukaPoslato: Tue Jan 03, 2006 2:49 pm    Naslov: Odgovori sa citatom

Ma naravno karam sve odreda, a pogotovo isprobane ko tvoja kuja i komsina koza. A specijalista sam za koze: Obuces gumene cizme i stavis im noge u cizme i nema da nema. Probaj i neces imati modrica vise.
Nazad na vrh
manager
Gost

PorukaPoslato: Wed Jan 04, 2006 2:06 am    Naslov: manager Odgovori sa citatom

Evo vako - imam poso za tebe, ti što karaš sve odreda
Ja ću se pobrinut da nadjem ovu ekipu što kolje po kućama.
Napravimo poso.
Umjesto da šure i gule svaku krmaću ti je prvo opališ na slami.
Važi li a za pare se dogovorimo.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> BISERNICA Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com