VOJKOVIĆI

PRIČAONA

Home Pričice/Pjesme Fotografije Zanimljivosti Za nezaborav! Džudo Klub Pričaona Links

Glavna stranica foruma
Dobro došli na diskusije o Vojkovićima!

TražiTraži   Spisak članovaSpisak članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Provjeri privatne porukeProvjeri privatne poruke   PristupiPristupi 

Super ste!!!

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vojkovcanka1
Gost

PorukaPoslato: Sat Dec 24, 2005 4:57 pm    Naslov: Super ste!!! Odgovori sa citatom

Cao svim Vojkovcanima!
Prije dva dana sam saznala za ovu stranicu i mnogo sam zahvalna ljudima koji su se dosjetili da naprave ovako nesto, da i mi ljudi koji smo daleko od naseg rodnog kraja mozemo da pratimo sta se dogadja u nasem mjestu. Vec dva dana sjedim ispred kompjutera i do kasno u noc slusam radio srpsko sarajevo i citam pricice koje me dovode do suza. Ovo o Petri, Mirku.R, Masi, Micicima, Seslijama i ostalima je super jer ima tu dosta istine. Ima tu jos mnogo sta sto bi se moglo napisati.
Veliki pozdrav Uci i Naklu od Vojkovcanke i njene fam.
Nazad na vrh
Naklo

Učlanjen: 24 May 2004

PorukaPoslato: Sat Dec 24, 2005 7:42 pm    Naslov: Odpozdrav i tebi ! Odgovori sa citatom

Hvala za to - super ste!
Odpozdrav i tebi ! Samo kad bih ja znao kome je ovo upuceno? Ali nema veze, ako ti je stalo, mozes da uputis poruku na e-mail: .webmaster@vojkovici.com. To je u svakom slucaju puna diskrecija.
Vjerovatno ti nije bilo tesko zakljuciti ko je Naklo. To moze bilo ko , ko poznaje nase prilike. Uostalom, ja se i ne krijem iza nika, nego je sami pocetak ovog virtuelnog svijeta bio s ovim nadimkom, pa mi je sada i simpaticno, te nema smisla, a ni potrebe da ga mijenjam.
Drago nam je da ti se dopala stranica. Ima ih i boljih i raznovrsnijih i bogatijih, a mi smo misljenja da zasada ide ovako.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz prethodnih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    VOJKOVIĆI forum -> O Vojkovicima Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete mijenjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Copyright © 2004, Vojkovici.com